جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

تولید،قناعت،و صرفه جویی سه عامل اصلی در مقابله با تحریم ها - نمایش محتوای خبر

 

 

تولید،قناعت،و صرفه جویی سه عامل اصلی در مقابله با تحریم ها

تولید،قناعت،و صرفه جویی سه عامل اصلی در مقابله با تحریم ها

تولید،قناعت،و صرفه جویی سه عامل اصلی در مقابله با تحریم ها

امام جمعه اراک تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی را موجب تحول در ساختاراقتصاد وبالا رفتن بهره وری در جامعه دانست.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه مصلی بیت المقدس اراک گفت:با تولید،قناعت،و صرفه جویی آمادگی لازم را برای مقابله با هرگونه تحریم ها را از سوی آمریکاییها را داریم.

آیت الله دری گفت:با توجه به تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در جامعه امید است اقدامات مفید و با ارزس موجب تحول در ساختار و بهره وری بالا در جامه شود .

وی اقدام تروریستی گروهک داعش در حرم امام راحل و خانه ملت را گامی در راستای بر هم زدن نظم عمومی کشور دانست و گفت:استکبار جهانی،اسرائیل جنایتکار و آل سعود با حمایت از گروهکهای تروریستی در صدد بر هم زدن نظم منطقه خاور میانه هستند.

وی گفت:امنیت از حساسترین و با ارزشترین وسایل هر جامعه و ملت است وباید همه آحاد جامه اهم از دستگاههای ذی ربط و مردم کاملا هوشیار باشند چرا که دشمن از هر وسیله ای برای بر هم زدن نظم عمومی در جامه استفاده میکند.

وی به تیر اندازی در پارک شهید با هنر اراک هم اشاره ای کرد وگفت:دستگاههای قضایی و امنیتی در این رابطه با جدیت و قاطعیت بیشتری برخورد کنند تا مبادا یک در گیری و نزاع منجر به وحشی گیری شود.

وی با اشاره به مراسم شبهای قدر در استان هم گفت:مردم مسلمان در این شبها میتوانند با انس قرآن ،دعا و مناجات و نمازهای مستحبی برای آینده خود نه تنها برای یک سال بلکه برای تمام عمر سعادت و عاقبت بخیری از خداوند سبحان طلب کنندوی 

وی در پایان ازمردم استان هم خواست تا همچون سالهای گذشته با خضور پر شور خود در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند و یک بار دیگر حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین دفاع کنند.