جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

توزیع 540 هزار اقلام تبلیغاتی در نوروز گاه های استان مرکزی - نمایش محتوای خبر

 

 

توزیع 540 هزار اقلام تبلیغاتی در نوروز گاه های استان مرکزی

توزیع 540 هزار اقلام تبلیغاتی در نوروز گاه های استان مرکزی

توزیع 540 هزار اقلام تبلیغاتی در نوروز گاه های استان مرکزی

 

مديركل ميراث فرهنگي استان مركزي از توزيع 540 هزار اقلام تبليغاتي در قالب نقشه و بروشور بین مسافران و گردشگران نوروزی خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ ایزدی گفت: با همکاری هلال احمر استان، نوروزگاه‌هایی در مبادی ورودی شهرهای استان ایجاد شده و نسبت به تولید و توزیع 540 هزار اقلام تبلیغاتی در قالب نقشه و بروشور در نوروزگاه‌ها اقدام شده است.

او افزود: ۱۲ موزه استان مرکزی در تعطیلات نوروزی خدمات رسانی دارند و برگزاری هزار ساعت جشن در قالب نوروزگاه ها ورودی شهرها در دستور کار این اداره کل است.
مديركل ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگری استان مركزي گفت: 142 مورد بازدید از ابنیه های تاریخی و گردشگری استان مرکزی انجام شده و یک مورد اخطار کتبی و پنج مورد تذکر به آنان داده شده است.
ایزدی افزود: چهار هزار و 200 نفر از 25 اسفند پارسال تا کنون از موزه ها و سه هزار نفر از غار نخجیر استان مرکزی بازدید کردند.
او گفت: 6 میلیون و 300 هزار تردد در جاده های این استان در این مدت ثبت شده است که تعداد این تردد ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته 15 درصد افزایش یافته است.
مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی به ظرفیت‌های استان اشاره کرد و افزود: استان مرکزی در مسیر محورهای مواصلاتی کشور قرار دارد که این یک ویژگی خوب و متمایز برای استان به شمار می‌رود.
ایزدی گفت: به منظور خدمت‌رسانی مطلوب به مسافران نوروزی کمیته‌های ده‌گانه‌ای در استان مرکزی تشکیل شده که با برنامه‌‌ریزی این کمیته‌ها، وضعیت خدمات‌رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی به صورت روزانه در حال بررسی است.