جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

توجه به سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی - نمایش محتوای خبر

 

 

توجه به سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی

توجه به سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی

توجه به سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی

 استاندار استان مرکزی گفت: سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی این استان باید برنامه محور دنبال شود و مورد توجه ویژه قرار گیرد

 

 محمود زمانی قمی  در بررسی طرح ها و فرصت های سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی استان مرکزی در اراک افزود: این استان در زمینه های مختلف از جمله صنعت، کشاورزی، خدمات، گردشگری و معدن از ظرفیت و پتانسیل های بالایی برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی برخوردار است که باید این قابلیت هابه درستی بارور شود.

وی بیان کرد: معرفی پتانسیل های سرمایه گذاری این استان امری ضروری است که نباید از آن غافل شد.

استاندار استان مرکزی ادامه داد: پس از برجام زمینه جذب سرمایه گذاری در کشور و این استان بیش از بیش فراهم شده و این استان تاکنون شاهد حضور هیات های مختلف خارجی بوده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منایع استانداری مرکزی نیز در این نشست گفت: انتظار است در سفر قریب الوقوع ریاست جمهوری به این استان شاهد به ثمر نشستن طرح های سرمایه گذاری باشیم.

ظفر افشون افزود: تاکنون 54 طرح برای این سفر جمع بندی شده اما، آمار طرح ها در حال افزایش است و بر روی تمام طرح ها کار کارشناسی صورت می گیرد.

وی بیان کرد: سفر ریاست جمهوری به استان مرکزی، فرصتی بسیار طلایی و خوب برای سرمایه گذارن داخلی و خارجی است و باید از این سفر نهایت بهره را برای توسعه هرچه بیشتر استان برد.
در این نشست در خصوص سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی استان مرکزی بحث و تبادل نظر شد.