جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

توانمندی های شهرستان خنداب در قاب شبکه آفتاب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

توانمندی های شهرستان خنداب در قاب شبکه آفتاب

   مدیران شبکه ی آفتاب با جدیت انعکاس توانمندی های مردم استان مرکزی را پیگیری می کنند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ در نشست هم اندیشی مدیران شبکه آفتاب با فرماندار و مسئولان شهرستان خنداب، بر انعکاس توانمندی های مردم و ظرفیت های شهرستان های استان مرکزی تاکید شد.

مدیر کل صداوسیما استان در این نشست گفت: انعکاس مطلوب توانمندی های شهرستان خنداب درزمینه های کشاورزی، صنعتی و گردشگری در دستور کار قرار دارد و با همکاری مدیران قرار است مستندی فاخر از این شهرستان تولید شود.

آذردشتی از تکمیل پوشش دیجیتالی شهرستان خنداب تا پایان سال هم گفت و افزود: در حال حاضر پوشش دیجیتال این شهرستان 99 درصد است که با تامین اعتبار قرار است به 100 درصد برسد.

وی گفت: توانمندی های شهرستان خنداب و استعدادها و قابلیت های گردشگری و کشاورزی آن می طلبد تا جایگاه ویژه ای در برنامه های تولیدی صداوسیما ی استان مرکزی داشته باشد و برهمین اساس در تلاشیم با تقویت دفتر خبری این شهرستان و ساخت برنامه های فاخر، خنداب را هر چه بهتر به مردم ایران معرفی نماییم.

فرماندار خنداب هم در این نشست با تقدیر از عملکرد مطلوب صداوسیمای استان در انعکاس برنامه های مختلف گفت: رسانه ی ملی جایگاه ویژه ای در معرفی دستاوردها، ظرفیت ها، قابلیت ها و کاهش آسیب های اجتماعی دارد.

حاج علی بیگی گفت: این شهرستان 60 هزار نفر جمعیت دارد که نرخ بیکاری آن 5 و هفت دهم درصد است که بعد از اراک دومین شهرستان با کمترین نرخ بیکاری است.

وی تعامل با رسانه را فرصتی مغتنم برای معرفی ظرفیت های مغفول مانده شهرستان خنداب در عصر ارتباطات دانست.

امام جمعه خنداب هم در حاشیه این نشست گفت: بدون تردید رسانه ی استانی نقش بی بدیلی در انعکاس مطالبات و مشکلات مردم را داراست.

 موسوی افزود: در شرایطی که اقتصاد مقاومتی برای برون رفت از مشکلات اقتصادی راه گشا می باشد، رسانه ی ملی می تواند ظرفیت های شهرستان خنداب را در زمینه ی های مختلف پوشش داده و به بالندگی صنایع و کشاورزی و اشتغالزایی جوانان کمک نماید.

مدیران شبکه آفتاب پس از نشست هم اندیشی به دیدار خانواده ی شهید  والامقام رحیم موسوی رفتند و از صبر استقامت آنان تجلیل کردند.

دیدار از بناهای گردشگری، بازدید از کارخانه ی فرآوری کشمش سبز  و مزرعه محمد آباد شهرستان خنداب حسن ختام سفر یک روزه  مدیران شبکه آفتاب به این شهرستان بود.اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __