جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

تمهیدات ویژه شبکه آفتاب برای تابستان - نمایش محتوای خبر

 

 

تمهیدات ویژه شبکه آفتاب برای تابستان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک ، دکتر آذردشتی مدیرکل صداوسیمای استان مرکزی در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما گفت: شبکه آفتاب با رویکرد شادی و نشاط برنامه های متنوعی را در حوزه های صدا ، سیما ، خبر و فضای مجازی در تابستان برای مخاطبان در نظر گرفته است.
آذردشتی افزود: دربخش صدا ، ویژه برنامه جوان و نوجوان با عنوان موج جوانی ، برنامه طنز شاخه نبات ، برنامه ورزشی ، مسابقات قرآنی با عنوان گلهای فاطمی و گلهای محمدی و برنامه های مناسبتی و مشارکتی تقدیم به شنودگان می شود.
وی در خصوص برنامه های معاونت سیما هم گفت: جشنواره انیمشین و فیلمهای کودک و نوجوان ، جشنواره فیلمهای سینمایی ، پخش سریال پشت کنکوری ها ، برنامه های طنز ، مستند مراکز استانها با هدف معرفی اماکن گردشگری ، مسابقات مختلف از جمله مسابقه دستاوردهای انقلاب به مناسبت 40 سالگرد انقلاب اسلامی ، پوشش مسابقات مختلف ورزشی و پخش 30 شب جنگ شبانه از بوستان های مختلف شهر اراک از جمله برنامه های تابستانه سیمای شبکه آفتاب است.
مدیرکل صداوسیمای استان مرکزی در مورد برنامه های معاونت خبر صداوسیما گفت: در بخش خبر 5 محور شعار سال ، مدیریت منابع انرژی ، سفر و گردشگری و نشاط و سرگرمی مورد توجه است.
دکتر آذردشتی افزود: تولید 50 گزارش با موضوع حمایت از کالای ایرانی ، 15 گزارش در حوزه مصرف بهینه آب  ، 60 گزارش در بخش معرفی جاذبه های گردشگری ، تولید و پخش برنامه گفتگوی ویژه و پوشش جشنواره های و همایش مختلف از جمله برنامه های معاونت خبر در تابستان است.
وی در پایان گفت: در حوزه فضای مجازی هم ضمن معرفی جاذبه های گردشگری استان مرکزی دوره های آموزشی مجازی نیز برای مخاطبان ارائه می شود و برخی آیتم های طنز و اجتماعی در فضای مجازی منتشر می شود.