جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

تمهیدات نیروی انتظامی استان مرکزی در ایام عاشورا و تاسوعا - نمایش محتوای خبر

 

 

تمهیدات نیروی انتظامی استان مرکزی در ایام عاشورا و تاسوعا

تمهیدات نیروی انتظامی استان مرکزی در ایام عاشورا و تاسوعا

تمهیدات نیروی انتظامی استان مرکزی در ایام عاشورا و تاسوعا

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: ستاد فرماندهی انتظامی این استان تدابیر لازم برای امنیت و نظم عمومی در آیین های عزاداریِ روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی اندیشیده است

پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سیامک قاسمی افزود: ظرفیت همه جانبه پلیس، برای ارائه خدمات مطلوب به مردم و برگزاری هر چه باشکوه تر آیین های عزاداری به کار گرفته شده است.
به گزارش ایرنا، وی بیان کرد: اجرای مطلوب طرح های نظارتی پلیس، مستلزم همراهی و همکاری اقشار مختلف مردم است.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: در ایام عاشورا و تاسوعا گشت های محسوس و نامحسوس پلیس به منظور برقراری امنیت اجتماعی و مبارزه با سرقت در مناطق مختلف این استان پیش بینی شده است.

آمادگی کامل پلیس راه استان مرکزی در تاسوعا و عاشورای حسینی

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: پلیس راهور این استان، برای برقراری امنیت ترافیکی در تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی در آمادگی کامل به سر می برد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ ایرج کهریزی افزود: با توجه به اینکه حجم تردد خودروها در محورهای ارتباطی این استان در این ایام افزایش می یابد، تمام توان پلیس راه برای برقرای امنیت بیشتر در جاده ها و کاهش حوادث رانندگی به کار گرفته شده است.

وی توصیه کرد: رانندگان ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از عجله و شتاب در رانندگی بپرهیزند.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی افزود: ماموران پلیس راه مکلفند با رانندگانی که مرتکب تخلفات حادثه ساز از جمله سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز و انحراف به چپ می شوند، برخورد قاطع داشته باشند.

طرح ویژه پلیس راه استان مرکزی در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی از  آغاز و تا پایان وقت جمعه 23 مهرماه جاری ادامه دارد