جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

تمامی معابر شهر اراک مجهز به دوربین‌های ثبت تخلف می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

تمامی معابر شهر اراک مجهز به دوربین‌های ثبت تخلف می‌شود

تمامی معابر شهر اراک مجهز به دوربین‌های ثبت تخلف می‌شود

تمامی معابر شهر اراک مجهز به دوربین‌های ثبت تخلف می‌شود

مدیرعامل حمل ونقل و ترافیک شهرداری اراک گفت: تمامی معابر شهر اراک مجهز به دوربین‌های ثبت تخلف می‌شوند.

محمد عسگری با اشاره به وجود دوربین‌های ثبت تخلفات درسطح شهر اراک اظهارداشت: تمامی تخلفات رانندگی در معابر و تقاطع‌های سطح شهر با دوربین ثبت تخلف ثبت و ضبط می‌شود.

وی افزود: با توجه به راه‌اندازی مرکز پیشرفته کنترل ترافیک در مجاورت سازمان در سال گذشته و به کارگیری تجهیزات مدرن در این مرکز، ثبت تخلفات رانندگی در تمامی معابر و تقاطع‌های سطح شهر آغاز گردیده است.

مدیرعامل حمل ونقل و ترافیک شهرداری اراک تصریح کرد عملیات پایش تصویری ترافیک معابر سطح شهر، در حال حاضر به طور روزانه و در دو شیف کاری انجام می‌شود.

عسگری با اشاره به نصب انواع دوربین‌های نظارتی در سطح معابر شهرستان اراک گفت: تمام معابر سطح شهرستان اراک  مجهز به دوربین ثبت تخلفات رانندگی است و رانندگان باید با رعایت اصول ایمنی با حفظ سلامتی خود و دیگر مسافران، ما را در رسیدن به اهداف یاری کنند.

وی بااشاره به فعالیت و ثبت تخلفات توسط دوربین‌های نصب شده گفت: رانندگانی که مرتکب تخلف عدم رعایت سرعت مجاز در سطح معابر شهری می‌شوند از طریق دوربین‌های موجود تخلف آنها ثبت وجریمه ناشی از تخلفات برای افراد صادر می‌شود.

مدیرعامل حمل ونقل و ترافیک شهرداری اراک خاطرنشان کرد: دوربین‌های ثبت تخلف موجود در سطح معابر شهرستان اراک میزان تردد و نیز نوع وسائط نقلیه را تشخیص می‌دهدو انواع تخلفات را شناسایی می‌کند که امید است با این روند امنیت تردد و نیز رعایت مقررات در این معابرها افزایش یابد.