جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

تله فیلم عروسی خانه تولید سیمای آفتاب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

تله فیلم عروسی خانه تولید سیمای آفتاب

   
 

 

{flv}Arosikhaneh{/flv}

برای مشاهده تیزر کاملتر کلیک کنید

 

  

زندگی مبارزه ای است میان وجود و عدم، بودن و شدن و در چکاچک این مبارزه چه بسیارند لحظه های حساسی که نمی دانی پیروزی از آن کیست؟ که این هردو را مرزی است بسیار ظریف.

تله فیلم عروسیخانه نیز به بررسی همین لحظات می پردازد، در جریان یک عروسی آنکه اجاق عروسی را بنا می نهد، ناگهان راهی سفر بی بازگشت مرگ می گردد و اهالی روستا برخی جانب شادی را گرفته اند و برخی جانب عزا را ، غافل از آنکه در زندگی غم و شادی ، محبت و تنفر به هم آمیخته اند و این غفلت می رود تا حرمت ها را بشکند، حرمت دوستی ها، خنده ها و درد های مشترک را حرمت گیسوی گیسو سفیدان و چه زیباست که از پس این هم امتحان مرگ است و زندگی هر دو با چهره ای خندان لحظات نابی را برای اهالی رقم می زنند، اما این شادی و غم دیگر از یکدیگر جدا نیستند که آنها دو روی یک سکه اند!  

 

سیاوش طهمورث، میرطاهر مظلومی، فاطمه طاهری، خانم دباغ، خانم افسانه ناصری، سعید حران اف و... از جمله بازیگرانی هستند که در این تله فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

گفتنی است فیلم تلویزیونی عروسی خانه به کارگردانی محسن توکلی و تهیه کنندگی رسول توکلی به سفارش شبکه آفتاب تهیه و تولید شده که قرار است از یکی از شبکه های سراسری پخش شود

عوامل تولید عبارتند از:

تهیه کننده: رسول توکلی

کارگردان: محسن توکلی

مدیر تولید: ناصر نصری

نویسنده : مجتبی خشکدامن

طراح گریم: مهیادمیمی

مدیر صدابرداری: حمید اسلامی

مدیر تصویر برداری: محمدفضیله

 

 

 اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __