سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | پنج‌شنبه، ۹ تیر ۱۴۰۱

تله تئاتر واپسین رقص برگ با باد - نمایش محتوای خبر

 

 

تله تئاتر واپسین رقص برگ با باد

تله تئاتر واپسین رقص برگ با باد

 

به سفارش سیمای شبکه آفتاب و در آستانه آغاز هفته دفاع مقدس، مرحله تولید تله تئاتر 50 دقیقه ای « واپسین رقص برگ با باد » نیز با حضور عوامل مجموعه، پایان یافت.

 

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی، مرحله تولید تله تئاتر 50 دقیقه ای « واپسین رقص برگ با باد » به تهیه کنندگی و کارگردانی هنری آقای بهمن پارساآرا و محوریت دفاع مقدس، با همکاری و حضور بیش از 15 نفر در نقش های مختلف، پایان یافت و به زودی به روی آنتن خواهد رفت.

 

این پروژه با حضور بازیگرانی بومی همچون: اعظم سلیمانی – سعید حران اف – شقایق احمدی و نیز کارگردانی تلویزیونی محمد علی یزدانپرست و نویسندگی امیر زاوش و سینا دلشادی تولید شده است.

 

همچنین در این تله تئاتر، مدیر تصویربرداری رضا قاسمی - مدیرصدابرداری مصطفی بهمنی - مدیرتولید جعفر طریقتی - دستیار تهیه و جانشین تولید امید کریمی - مدیر صحنه ابوالفضل صابری – مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان یونس حران اف - مدیرتدارکات ابراهیم طریقتی - طراح چهره پردازی و گریم هیوا حیدری - طراح صحنه و لباس محمدعلی یزدانپرست و بهمن پارساآرا – منشی صحنه زهره احمدلو – تدوین و صداگذاری محمدعلی یزدانپرست – آهنگساز رضا باجلان را بر عهده دارند.

 

خلاصه داستان این تله تئاتر: بیست سال از جنگ تحمیلی گذشته است و هنوز ننه مونس منتظر آمدن پسرش مراد است، شواهد حاکی از آن است که منصور، دوست و همرزم مراد آخرین نفری بوده است که او را در جبهه دیده است، پس از سرنوشت مراد نیز خبر دارد، در این بین سوگل نامزد مراد هم همراه دل نگرانی های ننه مونس است تا اینکه ....