رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

تلنگر - نمایش محتوای صدا

 

 

تلنگر

Loading the player...

 

تلنگر عنوان برنامه ایست که با محوریت آسیب های اجتماعی ناشی از اعتیاد و موادمخدر در ساختار مستند بازسازی روزهای چهار شنبه ساعت 19:30 تقدیم شنوندگان می شود.

این مجموعه با رویکرد اطلاعاتی آموزشی و ارشادی تربیتی و با هدف آشنایی مخاطبان با آسیب های ناشی از مواد مخدر و آشنایی با راههای پیشگیری از آسیب ها، قصد دارد همراه با بخش های مختلف گزارش های مستند و مصاحبه، آیتم نمایشی و ... به موضع اعتیاد بپردازد

ساختار برنامه مستند بازسازی در قالب گزارش و نمایش بازسازی است که به تهیه کنندگی بهمن پارسا آرا موضوعات اجتماعی ناشی از اعتیاد و مواد مخدر  را در آیتم مستند گزارشی و نمایش برشی از زندگی سوژه برنامه در قالب نمایش بازسازی همراه با پیام های آموزشی به مخاطب ارائه می دهد.

در مصاحبه  و آیتم نمایشی آسیب‌ها و تبعات فردی و اجتماعی ناشی از مصرف ماده مخدر برای شنونده بازگو می شود و همچنین در دیگر بخش های برنامه دلایل روی آوردن سوژه ها به مصرف مواد مخدر و روش های علمی و عملی مورد تایید در ترک اعتیاد از زبان کسانی که ترک کرده اند عنوان می شود

محور موضوعی برنامه تلنگر اعتیاد می باشد و با هدف ایجاد انزجار از مصرف مواد مخدر در مخاطب ،ایجاد انگیزه ترک اعتیاد در معتادین تهیه و پخش می شود.

تاریخ تولید: 1396

تهیه کننده : بهمن پار سا آرا

کارگردان ، نویسنده: بهمن پار سا آرا

صدابردار: سلیمان عباسی نیا

بازیگران: زهره میرضایی، ربابه میرضایی،مصباح زاده،