سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

تعامل شبکه آفتاب با نمایندگان مردم - نمایش محتوای خبر

 

 

تعامل شبکه آفتاب با نمایندگان مردم

تعامل شبکه آفتاب با نمایندگان مردم

تعامل شبکه آفتاب با نمایندگان مردم

در دیدار مدیرکل صداوسیمای استان مرکزی با مجمع نمایندگان استان علاوه بر بررسی راههای تعامل بیشتررسانه با نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و انعکاس  مشکلات استان، نمایندگان استان بر نقش پررنگ رسانه درپیشرفت استان صحه گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی دکتر  آذردشتی مدیر کل  صدا و سیمای استان مرکزی در دیدار با مجمع نمایندگان استان گفت : شبکه آفتاب تعامل خوبی با نمایندگان مردم استان در مجلس دارد و انتظار می رود این ارتباط  قوی تر شود .

دکتر آذردشتی افزود : شبکه آفتاب از نظر کمّی  پیشرفت خوبی داشته است و تلاش می کنیم  با بازنگری در طرح ها به همراه پیوست پژوهشی و تحقیقات ، کیفیت برنامه ها را  افزایش دهیم .

وی ادامه داد :  رسانه استانی این آمادگی را  دارد که با افزایش تعامل با نمایندگان و بیان مطالب و مشکلات مردمی در رفع و پیگیری این مطالبات اقدام  کند .

آقای دکتر کریمی رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی هم در این دیدار گفت : رسانه ملّی و شبکه های استانی به ویژه شبکه آفتاب استان مرکزی چشم و گوش مردم محسوب می شوند .

وی افزود : با توجه به ظرفیت های استان مرکزی در ابعاد مختلف صنعتی انتظار میرود رسانه استانی با به کارگیری پرسنل مجرّب و کیفی سازی برنامه ها  ؛ در راه افزایش مخاطبان و حل مشکلات مردم  تلاش کند .

در این نشست نمایندگان استان مرکزی با طرح نقطه نظرات خود پیرامون مشکلات حوزه انتخابیه خود با ارائه پیشنهاداتی از رسانه استانی برای حل این مشکلات ؛ درخواست مساعدت کردند.