حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷

تصاویر هوایی از راهپیمایی 22 بهمن - نمایش محتوای خبر

 

 

تصاویر هوایی از راهپیمایی 22 بهمن

شناسه : 353246739

دانلود

مردم مومن و ولایتمدار استان مرکزی همزمان با سراسر کشور در حضوری با شکوه، عشق و ارادت خود را به نظام اسلامی و ولایت فقیه به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛  مراسم باشکوه راهپیمایی 22 بهمن و جشن سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی روز یکشنبه همزمان با سراسر کشور از ساعت 10 صبح در 150 نقطه شهری و روستایی استان مرکزی آغاز شد.
مردم مومن و ولایتمدار این استان با در دست داشتن پارچه نوشته ها، تمثال امام راحل و مقام معظم رهبری به میادین و خیابان های اصلی شهرها و روستاهای استان آمدند تا یکبار دیگر عشق و ارادت خود را به نظام اسلامی و ولایت فقیه به منصه ظهور بگذارند.
زنان، مردان، جوانان و نوجوانان با ایمان و ساکنان مناطق شهری و روستایی از همه اقشار با حضور در صفوف به هم فشرده راهپیمایی با سر دادن شعارهای انقلابی بار دیگر بر حمایت از انقلاب اسلامی، آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری مهر تایید گذاشتند و دشمنان را ناامید کردند.

پیش از آغاز راهپیمایی، سرود یک هزار و 357 نفری دانش آموزان، فضای میدان شهدا اراک را با رنگ و بوی انقلاب اسلامی معطر کرد و پس از پایان سرود مردم از پل خیبر وارد خیابان محسنی و مسیر اصلی راهپیمایی شدند.
راهپیمایان در مسیر حرکت خود از خیابان شهید ادبجو اراک عبور کرده و از ضلع غربی وارد مصلی این شهر می شوند و پس از قرائت قطعنامه، آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در جمع آنان سخنرانی می کند.