سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

تشییع پیکر شهید حملات تروریستی کرکوک بر دستان مردم شازند - نمایش محتوای خبر

 

 

تشییع پیکر شهید حملات تروریستی کرکوک بر دستان مردم شازند

تشییع پیکر شهید حملات تروریستی کرکوک بر دستان مردم شازند

تشییع پیکر شهید حملات تروریستی کرکوک بر دستان مردم شازند

پیکر مطهر شهید نعمت الله رضائی که در عملیات تروریستی داعش در کرکوک عراق به درجه رفیع شهادت نائل آمد،روز دوشنبه در شهرستان شازند تشییع شد.

پیکر پاک این شهید والا مقام با حضور فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی، ائمه جمعه و فرماندار شازند، نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی، جمع کثیری از مسئولان محلی و اقشار مردم از مقابل بنیاد شهید و امور ایثارگران شازند تا روستای چشمه سار (زادگاه این شهید) تشییه و به خاک سپرده شد.

پس از انجام تشریفات نظامی ،مردم شهید پرور شهرستان شازند در حالیکه پیکر پاک این شهید را بر دستان خود حمل می کردند شعارهای 'یا حسین (ع)' و ' یا زینب(س)' سرداده و با کبوتر خونین بال حملات تروریستی کرکوک وداع کردند.

حملات متعددی توسط تروریست های داعش در بامداد روز جمعه گذشته به یک مرکز تولید برق در نزدیکی کرکوک عراق صورت گرفت که منجر به شهادت و زخمی شدن جمعی از شاغلان این واحد شد.
در یکی از این حملات که کارگاه های مربوط به نیروگاه سازی با پیمانکاری ایرانی در آن مستقر بود، چهار نفر به شهادت رسیدند که شهید نعمت الله رضایی از جمله آنان است.

امام جمعه شازند درآیین تشییع و خاکسپاری این شهید ضمن محکوم کردن تروریست، گفت: داعش فرقه ای نامشروع و آدم کش حرفه ای است و این گروه تروریستی اهداف نامشروع رژیم بعث را در عراق دنبال می کند تا به خیال خام خود در این کشور بار دیگر ردپایی برای خود پیدا کند.

حجت الاسلام سید حبیب الله موسوی افزود : ریشه این گروه و جریان تکفیری از روز آغاز تا امروز در آدم کشی، خشونت، فتنه و اختلاف بین مسلمانان بوده است و تنها راهکار نابودی داعش، یکپارچگی و وحدت بین مسلمین است.

آیین یادبود شهید نعمت الله رضایی امروز از ساعت 14 الی16 در مسجد روستای چشمه سار برگزار می شود.