سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

ترنم - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

ترنم

تهیه کننده: احمد قلعه نویی

مجری : امید کریمی

تصویربردار: حمید کاظمی

 

 

«ترنم» برنامه موسیقی محور شبکه آفتاب است که در ایام نوروز هر شب ساعت 22:30، تقدیم بینندگان می شود.

برنامه « ترنم» که ویژه نوروز از شبکه آفتاب پخش می‌شود، برنامه‌ای موسیقی محور است که مخاطبان زیادی در سراسر استان دارد. محور خود را بر موسیقی بومی و خوانندگان استانی گذاشته است و در کنار آن به موسیقی سنتی و پاپ خوانندگان کشوری هم توجه می‌کند.

این برنامه با رویکرد تفریحی و سرگرمی سعی بر آن دارد تا با معرفی خوانندگان بومی و موسیقی استانی با آشنایی جوانان در زمینه موسیقی اصیل ایرانی بپردازد

ترنم یک برنامه مردم پسند و مخاطب محور نیز هست که بیشتر ترانه هایی که در این برنامه پخش می شود با نظرات و درخواست های آنها انتخاب می شود. بنابراین برنامه ترنم گلچینی از بهترین موسیقی های استانی ، فولکلور و کشوری را به مخاطبان خود عرضه می کند.

پخش ترانه های زیبا وماندگار در قالب های مختلف موسیقی سنتی پاپ و سنتی همراه با تصاویر زیبا از جاذبه های طبیعی و تاریخی استان مرکزی، معرفی خوانندگان استانی به عنوان مهمان برنامه و اجرای زنده ترانه، معرفی مشاهیر و بزرگان عرصه موسیقی گذشته و حال ایران و استان و آوای ماندگار از جمله بخش های جذاب و متنوع برنامه تلویزیونی ترنم است.

این برنامه برآنست تا با بهره گیری از ظرفیت های موسیقی استانی، و همیچنین در کنار آن موسیقی سنتی ایرانی، و موسیقی پاپ ایرانی بتواند سهم پُر رنگی در جهت بخشیدن به سلیقه موسیقیایی مخاطبان شبکه آفتاب ایفا کند.

 

سال تولید: 1399