ترنم وحی (جمع خوانی قرآن)

 

همزمان با آغاز ماه پر فضیلت رمضان برنامه ترتیل قرآن کریم در این ماه مبارک برای ختم یک جزء از قرآن کریم در روز به مدت یک ساعت در قالب برنامه ترنم وحی از سیمای شبکه آفتاب به طور زنده تقدیم مخاطبان می شود.

این برنامه با هدف رشد و شکوفایی معنوی مخاطبان و انس با قرآن کریم و همچنین احیای سنت اسلامی تلاوت روزانه کلام وحی و مشارکت عمومی مردم در ترتیل کلام الله مجید در ماه مبارک رمضان تلاش می کند با پخش روزانه یک جزء از قرآن کریم با صدای قاریان برجسته و ممتاز کشوری لحظاتی معنوی و عرفانی برای مخاطبان شبکه آفتاب ایجاد کند

ویژه برنامه «ترنم وحی» با محوریت قرآن و تامل در آیات الهی به تهیه کنندگی روح الله ذوالفقاری و کارگردانی مصطفی شبان هر روز بصورت زنده از ساعت 18:00 به مدت یک ساعت جمع خوانی قرآن کریم را با حضور برادران و خواهران نمازگزار در مصلی بیت المقدس شهر اراک تقدیم مخاطبان سیمای شبکه آفتاب استان مرکزی می شود.

برنامه ترتیل 30 جزء قرآن در ماه مبارک رمضان با تلاوت قاریان ممتاز استان مرکزی به طور زنده از مصلی بیت المقدس شهر اراک روی آنتن صدا و سیما می رود. مخاطبان گرامی می توانند با همراهی و ختم قرآن هر روز ساعت 18 از یک جزء تلاوت ترتیل قرآن کریم به طور زنده بهره مند شوند.

دیگر عوامل برنامه عبارتنداز: مجید فراهانی، مهدی غضنفری و وحید رحیمی به عنوان تصویربردار، محمد ملکی دستیار تهیه، محمد زیولایی صدابردار و علی حیدری دستیار تصویر تولید و پخش می شود.

 

Loading the player...
سال تولید: 1393
عوامل تولید:

 

دیگر عوامل برنامه عبارتنداز:

تصویربرداران: مجید فراهانی، مهدی غضنفری و وحید رحیمی 

دستیار تهیه: محمد ملکی

صدابردار:  محمد زیولایی

دستیار تصویر : علی حیدریاشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __