جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

ترخیص خودرو و موتورسیکلت‌های توقیفی استان مرکزی در دهه فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

ترخیص خودرو و موتورسیکلت‌های توقیفی استان مرکزی در دهه فجر

ترخیص خودرو و موتورسیکلت‌های توقیفی استان مرکزی در دهه فجر

ترخیص خودرو و موتورسیکلت‌های توقیفی استان مرکزی در دهه فجر

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مرکزی از ترخیص وسایل نقلیه توقیفی به مناسبت دهه فجر خبرداد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مرکزی ضمن تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر گفت: به مناسبت این دهه مبارک خودرو‌ها و موتورسیکلت‌های توقیفی از پارکینگ پلیس با تسهیلات ویژه ترخیص می‌شوند.
سرهنگ امیدی افزود: در راستای تشویق هر چه بیشتر رانندگان محترم به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، انواع خودرو‌ها و موتور سیکلت‌هایی که صرفا به علت ارتکاب تخلفات رانندگی توسط پلیس متوقف و به (توقفگاه) پارکینگ هدایت شده است؛ از ۱۵ بهمن ماه به مدت ۱۰ روز کاری می‌توانند از تسهیلات ویژه ترخیص استفاده کنند.
وی اضافه کرد: مالکین خودرو‌ها و موتورسیکلت‌ها می‌توانند با در دست داشتن مدارک موضوع ماده ۱۱ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی و نیز داشتن بیمه نامه معتبر شخص ثالث به واحد ترخیص پلیس راهور در محل توقف مراجعه و نسبت به ترخیص وسیله نقلیه اقدام کنند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مرکزی ادامه داد: تسهیلات ذکر شده، مشمول موتورسیکلت و خودرو‌هایی که بنا به دستور مراجع محترم قضایی توقیف شده نمی‌باشند و لازم است توسط مراجع ذیصلاح قضایی تعیین تکلیف شوند.
وی تصریح کرد: وسایل نقیله‌ای که رانندگان آن‌ها به علت نداشتن گواهینامه مجاز توسط پلیس راهور توقیف شده اند، پس از سیر مراحل تشریفات و صدور رای قضایی، خدمات دریافت خواهند کرد.
.