جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

تحقق اقتصاد مقاومتی با تعامل سازنده دستگاه های اجرایی - نمایش محتوای خبر

 

 

تحقق اقتصاد مقاومتی با تعامل سازنده دستگاه های اجرایی

تحقق اقتصاد مقاومتی با تعامل سازنده دستگاه های اجرایی

تحقق اقتصاد مقاومتی با تعامل سازنده دستگاه های اجرایی

 

خطیب جمعه اراک گفت: اقتصاد مقاومتی با تعامل سازنده دستگاه های اجرایی و همراهی مردم محقق می شود .

آیت الله دری نماینده ولی فقیه در استان در اولین نماز جمعه امسال شهر اراک با تبریک سال جدید به مردم استان مرکزی گفت : اقتصاد مقاومتی یکی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی است که در سایه تعامل سازنده بین مدیران دستگاه های اجرایی، صنایع و مردم محقق می شود.

امام جمعه اراک با انتقاد از بعضی مدیران و مسوولان دستگاه های اجرایی و صنایع گفت: اقتصاد مقاومتی تنها شعار نیست و همه باید در میدان عمل ساعی و کوشا باشند .

وی افزود: همه باید با تعامل سازنده و مدیریت راهبردی در راستای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و رشد و توسعه اقتصادی همه جانبه ی کشور و ایجاد اشتغال پایدار گام بردارند .

آیت الله دری ادامه داد : مسوولان و صاحبان صنایع باید با عزم و اراده مضاعف در راستای تولید با کیفیت برای رقابت در بازارهای جهانی گام بردارند چرا که اقتصاد ملی وابسته به تولید با کیفیت است /در غیر این صورت نه تنها پیشرفتی برای کشور حاصل نمی شود بلکه همچنان هدر رفت انرژی و سرمایه ملی را به دنبال دارد.

وی  وحدت را اساس انقلاب اسلامی دانست و گفت : در سایه وحدت و تعامل است که توطئه های دشمنان اسلام و ایران نقش بر آب  می شود .

نماینده ولی فقیه در استان تجمل گرایی و اسراف را بزرگترین مشکلات جامعه عنوان کرد و گفت:در اسلام اسراف گرایی به شدت مذمت شده و افرادی که به تجمل گرایی در زندگی دچار می شوند و نیازهای افراطی فردی را بر نیازهای اجتماعی اولویت می دهند بر تقوای الهی و ارتباط با خدا پشت کرده اند