جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

تجلی یکپارچگی مسلمانان در مقابل سیاست های استکباری - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلی یکپارچگی مسلمانان در مقابل سیاست های استکباری

تجلی یکپارچگی مسلمانان در مقابل سیاست های استکباری

تجلی یکپارچگی مسلمانان در مقابل سیاست های استکباری

 

 استاندار مرکزی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: وحدت و یکپارچگی جهان اسلامی در برابر توطئه های اسرائیل و آمریکای جنایتکار و رفتارهای ظالمانه و استکباری آن ها در راهپیمایی روز قدس متجلی شد.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ سید علی آقازاده افزود: آخرین جمعه ماه رمضان روز اسلام، ارزش‌های انسانی، تجلی همدلی و فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر و نماد مقابله مستضعفان با مستکبران است که با درایت و تیزبینی امام راحل پایه گذاری شد و امروز پشت آمریکا و استکبار را به لرزه می‌آورد.

وی در ادامه گفت: مردم مؤمن و همیشه در صحنه استان مرکزی هم نوا با مسلمانان جهان در راهپیمایی روز قدس بانگ مرگ بر استکبار سر دادند تا دشمنان بدانند فلسطینی‌ها تنها نیستند و حمایت از آنان تا نابودی کامل اسرائیل ادامه دارد.

استاندار مرکزی همچنین افزود: شاکله روز جهانی قدس از مبانی دین مبین اسلام وارزش والای انسانی و الهی نشأت گرفته بنابراین ملت ایران از این موضع ارزشمند، عقب نشینی نمی‌کند و با تمام توان از ملت مظلوم فلسطین حمایت می‌کند.

آقازاده گفت: امام راحل در حمایت از مردم فلسطین و قدس شریف، روز قدس را متعلق به اسلام دانستند و ملت روزه دار ایران اسلامی با حضور پر شور در راهپیمایی این روز نشان دادند که ملت فلسطین تنها نیست و جهان اسلام برای پشتیبانی از حق آماده است.

وی افزود: حضور معنادار ملت ایران و مردم مؤمن و روزه دار استان مرکزی در راهپیمایی روز قدس علاوه بر حمایت از ملت مظلوم فلسطین، صیانت از ارزش‌ها و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی است که دشمن به شدت از آن هراس دارد.

استاندار مرکزی گفت: مسئله معامله بزرگ قرن نیز که توطئه جدیدی از سوی آمریکا و اسرائیل علیه ملت مظلوم فلسطین است با حضور معنادار مسلمانان و آزادیخواهان جهان در راهپیمایی روز قدس مردود دانسته شد.

آقازاده گفت: رژیم صهیونیستی با پشتیبانی آمریکای جنایتکار بعد از انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس اکنون طرح وقیحانه معامله قرن را عنوان کرده که این نقشه شوم آنها در سایه حضور میلیونی ملت‌های مسلمان در راهپیمایی روز قدس نقش برآب شد.