سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

تجلی بصیرت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

تجلی بصیرت

 

تهیه کننده: مژگان بیات

مجریان: مصطفی ابراهیمی- شروین پیرهادی

در آستانه سالروز حماسه غرور آفرین ۹ دی ۸۸ ، سیمای شبکه آفتاب با ویژه برنامه "تجلی بصیرت" در قالب یک  برنامه 50 دقیقه ای این حماسه باشکوه را گرامی می دارد.

برنامه ی گفتگو محور "تجلی بصیرت" با حضور مجری و کارشناس سیاسی به تبیین ابعاد مختلف حماسه ۹دی پرداخته می شود و علل و چگونگی خلق این حماسه ملی واکاوی می شود. همچنین در آیتم گزارش، نقطه نظرات مردم در خصوص این حماسه منعکس می گردد و در وله های مختلف صحنه هایی از حضور مردم استان در این حماسه پخش خواهد شد.

در این برنامه که با محوریت بصیرت افزایی و ولایتمداری تهیه می شود، نقش "بصیرت مردم در خنثی سازی توطئه ها" و " بصیرت و ولایت پذیری" از نگاه کارشناسان سیاسی برنامه تحلیل و بررسی می شود و متناسب با بحث کارشناسان در خصوص فتنه ۸۸ و نقش عوامل خارجی خصوصا رسانه های بیگانه مصادیق تصویری مرتبط و متناسب پخش می شود.

این برنامه همچنین به تبیین عوامل شکل گیری حماسه ۹دی و نقش مقام معظم رهبری در مهار فتنه۸۸ و شکل گیری حماسه۹دی نیز می پردازد

برنامه "حماسه بصیرت" با بهره گیری از کلام مقام معظم رهبری در خصوص حماسه ۹ دی و موسیقی های حماسی و ... یکشنبه مورخ 9 دی ماه 97 در ساعت 10 صبح بصورت زنده از شبکه آفتاب پخش می شود 

سال تولید: 1397


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __