رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸

تجلیل از ۶۵ منتخب آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن استان مرکزی - نمایش محتوای رمضان

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

تجلیل از ۶۵ منتخب آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن استان مرکزی

تجلیل از ۶۵ منتخب آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن استان مرکزی

تجلیل از ۶۵ منتخب آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن استان مرکزی

گروه فعالیت‌های قرآنی - رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: همزمان با مراسم اختتامیه مرحله استانی چهل‌و‌یکمین دوره مسابقات قرآن از ۶۵ حافظ منتخب آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن استان تجلیل می‌شود.

حجت‌الاسلام عبدالله حسینخانی، رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی، در گفت‌و‌گو با ایکنا از استان مرکزی، گفت: بخش کتبی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با حضور ۴ هزار و ۶۴۶ نفر همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی برگزار شد.

وی تصریح کرد: این افراد از قرآن‌آموزان مؤسسات و مراکز قرآنی، امامزادگان و بقاع متبرکه، داوطلبان آزاد، کانون فرهنگی‌هنری مساجد، بسیج، مراکز نظامی و انتظامی، کانون اصلاح و تربیت و حوزه‌های علمیه بودند.

حجت‌الاسلام حسینخانی اضافه کرد: از آمار ارائه‌شده ۲ هزار و ۵۱۶ نفر از مراکز قرآنی و مؤسسات قرآن، ۷۱۱ نفر از قرآن‌آموزان امامزادگان و بقاع متبرکه، ۴۷۸ نفر داوطلبان آزاد و کانون فرهنگی‌هنری مساجد و ۶۸۵ نفر از مراکز اصلاح و تربیت و مابقی از سایر دستگاه‌ها هستند. همچنین آزمون شفاهی نیز از ۱۲ تا ۱۷ اسفند در استان برگزار شد.

وی اظهار کرد: صاحبان امتیاز ۷۰ به بالا گواهی‌نامه دریافت می‌کنند، همچنین از سوی سازمان بین افرادی که امتیاز لازم را کسب کردند قرعه‌کشی و در اختتامیه آزمون مرحله استانی چهل‌و‌یکمین دوره مسابقات قرآن اوقاف که جمعه، ۱۵ تیرماه در دانشگاه فرهنگیان(پردیس شهید باهنر) اراک برگزار می‌شود، تجلیل خواهد شد.

حجت‌الاسلام حسینخانی گفت: تعداد برگزیدگان ۶۵ نفر هستند که ۲۷ نفر از اراک، یک نفر از آشتیان، ۵ نفراز خمین، ۷ نفر از دلیجان، ۶ نفر از زرندیه، ۱۴ نفر از ساوه، یک نفر از شازند، ۲ نفر از فراهان و ۲ نفر از محلات هستند. جایزه یک میلیون تومانی به مسعود اکبری، و ۴ جایزه ۵۰۰ هزار تومانی به حفاظ شهرستان‌های اراک، ساوه، شازند و فراهان تعلق می‌گیرد و مابقی برگزیدگان هدیه ۱۰۰ هزار تومانی دریافت می‌کنند.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.