تجلیل از پیشکسوتان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس

 

همزمان با چهارمین روز دفاع مقدس در مراسمی از پیشکسوتان، رزمندگان و جمعی از خانواده های ایثارگران هشت سال دفاع مقدس استان مرکزی تجلیل شد.
 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با الگو پذیری از مولی شان امام حسین ع ذلت را نپذیرفتند و برای حرکت در مسیر ولایت همه هستی خود را فدا کردند.

آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در این مراسم به رشادت ها و جوانمردی های جوانای  که این حماسه بزرگ را خلق کردند اشاره کرد و گفت: توکلبه خدا، حضور ملت و بسیجیان، روحیه انقلابی و قاطعیت امامامام و رهبری و صلابت در دین و ایثار و فداکاری ملتو جوانان غیرتمند موجب پیروزی در هشت سال دفاع مقدس شد.

حجت الاسلام موسوی رئیس کل دادگستری استان مرکزی هم به دوران 8 سال دفاع مقدس اشاره کرد که برگرفته از قیام کربلابود که با انگشت تدبیر نائب امام زمان حضرت امام خمینی(ره) خلق شد و با حضور پرورش یافتگان مکتب امامدر دانشگاه بزرگ دفاع مقدس یک حماسه و یک جلوه گاه بزرگ و یک راه روشن و مشعل فروزان در امتداد کربلای سال 61 هجری قمری خلق شد و شهدا تربیت یافتگان این دانشگاه بزرگ هستند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی سخنران دیگر این مراسم از جوانانی گفت که از جان، مال و دنیا گذشتند و خالصانه جهاد کردند.

سردار کریمی افزود: رزمندگان دفاع مقدس عمل صالح خود را شناختند  و  تنها برای خدا کار کردند.


دانلود