سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

تجلیل از مقام آوران کشوری مسابقات قرآن،عترت و نماز - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از مقام آوران کشوری مسابقات قرآن،عترت و نماز

تجلیل از مقام آوران کشوری مسابقات قرآن،عترت و نماز

تجلیل از مقام آوران کشوری مسابقات قرآن،عترت و نماز

از 10 نفر از فرهنگیان و دانش آموزان مقام اور در مسابقات قرانی تجلیل به عمل آمد

با حضور برخی از مسئولان استان در شورای اداری آموزش و پرورش از 10 نفر از فرهنگیان و دانش آموزان مقام آور در مسابقات کشوری قرآن ،عترت و نماز تجلیل شد.

حسن بیگی معاون سیاسی و امنیتی استانداری کار در آموزش و پرورش را افتخار دانست و گفت:  هرچه می توانیم  باید برای ارتقاء علم و دانش و تربیت فرزندانمان کار کنیم .
مدیر کل آموزش و پرورش استان هم از برگزاری جشنواره و مسابقات استانی کشوری در حوزه قران و عترت خبر داد و گفت: استان مرکزی دربحث برگزاری طرح ایمنی جشنواره بین الملل، انتظار و مهدویت، طرح مصباح المهدی، اقامه نماز، نهج البلاغه و سبک زندگی ایرانی اسلامی، حائز رتبه های برتر شده است.

دکتر زعفرانیان عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان تهران هم از اجرای طرح توسعه کارآفرینی دانش آموزان گفت و افزود: در  طرح کاشف، کشف ارزیابی و آماده سازی شایستگی های فردی باید مورد توجه قرار گیرد تا در زمینه های مختلف علمی و پژوهشی استعدادهای برتر شناسایی شده و در پیشبرد اهداف بلند مدت آموزشی کشور به کار گرفته شوند

فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش استان هم گفت: در همین راستا اداره کل آموزش و پرورش استان آزمون کاشف را بین 640 نفر از برترین ها برای شناسایی استعدادهای برتر برگزار میکند.