جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان شازند در ستاد فرماندهی این شهرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان شازند در ستاد فرماندهی این شهرستان

تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان شازند در ستاد فرماندهی این شهرستان

تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان شازند در ستاد فرماندهی این شهرستان

درمراسمی به مناسبت روز خبرنگار در ستاد فرماندهی شهرستان شازند برگزار شد از خبرنگاران و اصحاب رسانه این شهرستان تجلیل شد.

فرماندهی انتظامی شهرستان شازند در این مراسم با اشاره کاهش جرایم در سال جاری، گفت: در جهت ارتقاء امنیت چندین عملیات پاکسازی در این شهرستان اجرا شده است.

سرهنگ جنتی افزود: در کنار انتقادات سازنده و منصفانه که به پیشرفت وپیشبرد اهداف سازمان منجر خواهد شد باید عملکرد مثبت و خوب نیز انعکاس داده شود و این وظیفه ی خطیر خبرنگاران است.

وی تصریح کرد:اگر اقدامات وعملکرد سازمان خوب انعکاس داده شود مطمئناً ثمر بخش خواهد بود و خستگی کار را از عوامل اجرایی امر میگیرد.

جنتی گفت: در بحث وقوع جرم پیش بینی مقدم بر پیشگیری است و پیشگیری نیز مقدم بر پیگیری وقوع جرم است چون هزینه کمتری دربر دارند.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند عنوان کرد:در زمینه امنیت کارهای برجسته ای در سطح شهرستان بخصوص در نیروی انتظامی انجام میشود و تمام اقدامات نیروی انتظامی شهرستان بر اساس تجزیه وتحلیل وآنالیزی است که صورت میگیرد وبا برنامه پیشروی میکنیم.

وی اضافه کرد:هدف ما از این اقدامات این است که مردم را نسبت به نیروی انتظامی در حوزه امنیتی خوشبین کنیم و خبرنگاران میتوانند در این زمینه کمک شایانی به نیروی انتظامی داشته باشند.

جنتی افزود: ارتقاء امنیت اجتماعی یکی از شاخصه های مهم بین نیروی انتظامی و رسانه ها است و پوشش و انتشار اخبار ناجا در توسعه امنیت اجتماعی بسیار موثر خواهد بود و باعث آسودگی خاطر شهروندان می شود.

در پایان این مراسم از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان شازند با اهداء لوح تقدیر و هدیه،تجلیل بعمل آمد.