جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

تبیین خدمات نظام در ویژه برنامه های گرامیداشت دهه فجر از رسانه استانی - نمایش محتوای خبر

 

 

تبیین خدمات نظام در ویژه برنامه های گرامیداشت دهه فجر از رسانه استانی

تبیین خدمات نظام در ویژه برنامه های گرامیداشت دهه فجر از رسانه استانی

تبیین خدمات نظام در ویژه برنامه های گرامیداشت دهه فجر از رسانه استانی

 

اولین جلسه کمیته ارتباطات واطلاع رسانی دهه فجر در صداوسیمای استان مرکزی برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای استان مرکزی مدیر کل صدا و سیما ورئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد دهه فجر استان گفت: «آشنایی نسل جوان با گفتمان انقلاب، امام و رهبری  و طرح خلاقانه این مهم در دستور کار کمیته اطلاع رسانی ستاد دهه فجر استان است»..

قربانی جم از برنامه ریزی های این کمیته  برای پوشش جامع ، کامل و خلاقانه برنامه های فرهنگی، هنری و خدماتی دستگاهها در ایام دهه فجر از رسانه استانی خبر داد و گفت:« صدا و سیما آمادگی لازم را برای پوشش گسترده مراسم و اطلاع رسانی مناسب از برنامه ها اعلام میدارد .

قربانی جم همچنین استفاده از ظرفیت شهروند خبرنگاران در آستانه دهه فجر به منظور پوشش رویدادهای تمام شهرهای استان خبر داد.

 حجت الاسلام والمسلمین هاشمی رئیس ستاد دهه ی فجر استان، در این جلسه با اشاره به پوشش مناسب برنامه های این ستاد در سالهای گذشته توسط رسانه ها به ویژه صدا و سیمای استان، کمیته ی اطلاع رسانی را پیشانی ستاد دهه فجر دانست و افزود:«پوشش راهپیمایی 22 بهمن سال گذشته و پخش تصاویر راهپیمایی از 121 نقطه استان از شبکه آفتاب ، اقدامی بی نظیر در کل کشور بود.»

حقیقی مدیر کل فرهنگ و  ارشاد اسلامی هم در این جلسه صدا و سیما را ویترین برنامه های دهه فجر دانست و خواستار پرداختن به موضوعاتی شد که به پویایی بهتر برنامه های دهه فجر منجر شود.

حقیقی غیر تکراری بودن برنامه ها، معرفی انقلاب در حد واقعی، معرفی دستاوردهای انقلاب و استفاده از فرصت پیش آمده برای حضوری پر شور در انتخابات را از ویژگیهای برنامه های رسانه ای در دهه فجر دانست.

در این نشست هر یک از اعضای کمیته به ارائه برنامه ها و نظرات و پیشنهادات خود در خصوص اجرای برنامه های دهه فجر و ارتقاء سطح کیفی این برنامه ها پرداختند