سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

تاکید نماینده ولی فقیه در استان بر برگزاری باشکوه عزاداری های محرم - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید نماینده ولی فقیه در استان بر برگزاری باشکوه عزاداری های محرم

تاکید نماینده ولی فقیه در استان بر برگزاری باشکوه عزاداری های محرم

تاکید نماینده ولی فقیه در استان بر برگزاری باشکوه عزاداری های محرم

آیت الله دری نجف آبادی خطیب جمعه اراک ، بر هر چه باشکوهتر برگزاری عزاداری ها با پرهیز از خرافه در ماه محرم تاکید.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز اراک ؛ خطیب جمعه اراک درنماز جمعه این هفته با اشاره به نزدیک شدن به ماه محرم و لزوم عزاداریها باشکوه برای انعکاس مکتب امام حسین علیه السلام از مداحان و پیرغلامان خواست تا از مطالب درخور اهل بیت علیم السلام استفاده کنند و از خرافه پرهیز کنند.
آیت الله دری ، در ادامه به اهمیت و جایگاه مجمع تشخیص مصلحت نظام در ایجاد همبستگی ملی اشاره کرد و افزود : این مجمع در راستای منویات مقام معظم رهبری و صلاح نظام همچون گذشته با قوت و شدت به کار خود ادامه خواهد داد.
نماینده ولی فقیه در استان همچنین به تربیت جوانان فرهیخته در آستانه بازگشایی دانشگاه ها ؛ حوزه ها و مدارس اشاره کرد و گفت : آینده این مملکت بدست جوانانی است که امروز در حوزه ها ودانشگاهها آموزش می بینند.
آیت الله دری اشاره ای هم به برگزاری جشن عاطفه ها وکمک به نیازمندان کردو افزود: این جشن بهترین فرصت برای یاری وکمک به نیازمندان است.
وی کشتار مسلمانان مظلوم میانمار راجنایت محض برشمرد و گفت : مجامع بین المللی و آنهایی که دم از حقوق بشر میزنند همه در خوابند و چشم خود را به روی این نسل کشی بستند.
وی در پایان به عهد شکنی آمریکا در بحث برجام و محکومیت اقدام اخیر آمریکا در تحریم مجدد ایران اشاره کرد و افزود : تبل رسوایی آنان به صدا درآمده و چهره ننگین و بد عهدی آمریکا به جهانیان ثابت شده است.