جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

تاکید نماینده ولی فقیه بر هوشیاری دستگاههای امنیتی - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید نماینده ولی فقیه بر هوشیاری دستگاههای امنیتی

تاکید نماینده ولی فقیه بر هوشیاری دستگاههای امنیتی

تاکید نماینده ولی فقیه بر هوشیاری دستگاههای امنیتی

  نماینده ولی فقیه دراستان مرکزی گفت:امنیت در همه سطوح جامعه از واجب ترین کارهای جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ؛نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه شهر اراک امنیت را جزء واجبترین کارها عنوان کرد و گفت:امنیت در همه سطوح جامعه از واجب ترین کارهای جمهوری اسلامی ایران است.
آیت الله در ی نجف آبادی گفت:امنیت اخلاقی،امنیت اقتصادی،امنیت سیاسی و امنیت اجتماعی ارکان یک کشور محسوب میشود و نباید اجازه داد  افراد فاسد امنیت جامعه رابه خطر بیاندازند.
خطیب نماز جمعه اراک همچنین با اشاره به برخورد دستگاههای قضایی با افراد فاسد افزود:دستگاههای قضایی باید با افرادی که باعث ایجاد نا امنی در جامعه میباشند با جدیت بیشتری برخورد کنند.
نماینده ولی فقیه اظهارامیدواری کرد؛ کابینه آینده کابینه کار و تلاش و مجاهدت باشد. وافزود:انتظار میرود مجلس و دولت آینده در تمام زمینه های اقتصادی،سیاسی،فرهنگی و اجتماعی با تمام قدرت و شجاعت برنامه ریزی و عمل کنند .
آیت الله در ی نجف آبادی گفت:از کابینه آینده باید از همه حقوق ملت ایران در همه زمینه ها دفاع کنند و از اشرافی گری و باند بازی ها پرهیز کنند وبه فکر عظمت کشور و ملت ایران باشند.
نماینده ولی فقیه گفت:آمریکایی ها باید بدانند جمهوری اسلامی ایران سرزمین شیران و مردان دلیر است و جایی برای جولان خنا ثان نیست.