جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار به مناسبت روز قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار به مناسبت روز قدس

بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار به مناسبت روز قدس

بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار به مناسبت روز قدس

 

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی و استاندار مرکزی با صدور بیانه مشترکی مردم را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس فرا خوانده و گفتند: مردم ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی روز قدس چهره واقعی و رحمانی دین اسلام را به جهانیان معرفی کنند.

در این بیانیه مشترک از سوی نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی و استاندار مرکزی به مناسبت روز قدس آمده است: روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران و نشانی از عمق دوراندیشی و هوشمندی امام خمینی(ره (است که بیانگر اعتقاد به ضرورت وحدت و انسجام ملت‌های مسلمان در برابر زورگویان و صهیونیسم است.

همچنین در این بیانیه گفته شده است: حضور مردم در روز قدس هم برای اجرای دستور و نظر حضرت امام(ره) بوده و هم به این معنا است که به جهانیان اعلام کنیم مسجد الاقصی قبله نخست و فلسطین سرزمین مقدس مسلمان‌ها است و هرگز این سرزمین و آوارگی ملت فلسطین فراموش نمی‌شود.

در بخش دیگری از این بیانیه بیان شده: مسلمانان همواره در مسیر آرمان قدس تا روزی که این سرزمین آزاد شود و مردم آن به وطنشان بازگردند و مسلمانان آزادانه در مسجد الاقصی نماز بپا دارند، گام برمی‌دارند.

در این بیانیه آمده است: راهپیمائی روز قدس امسال در حالی برگزار می‌شود که در منطقه کشتاری از سوی مزدورانی به راه افتاده که در واقع حامی آنان صهیونیست‌ها هستند و امروز دستان آلوده آنان در پشت حوادث خونبار سوریه، عراق، یمن و دیگر نقاط در کشورهای اسلامی بیشتر نمایان است.

نماینده ولی فقیه و استاندار مرکزی در این بیانیه آورده‌اند: مردم ایران اسلامی با حضور در تظاهرات روز قدس، چهره واقعی و رحمانی دین مبین اسلام را به جهانیان معرفی و نفرت خود را از رژیم صهیونیستی و گروه‌های تروریستی وابسته به آن اعلام و یک‌صدا با هم فریاد آزادی فلسطین را سر می‌دهند.

در این بیانیه افزوده شده است: امت شریف ایران اسلامی با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز قدس ثابت می‌کنند که خواستار نفی ظلم و توقف اشغال، کشتار کودکان و آدم کشی هستند و با آگاهی و بصیرتی ستودنی از حقوق ملت مظلوم فلسطین دفاع می‌کنند و به فضل الهی با وحدت، حماسه‌ای بزرگ در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، خلق و برگ زرین دیگری را در تاریخ انقلاب رقم می‌زنند.

در این بیانیه آمده است: اینجانبان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان به درگاه خداوند متعال از همه گروه‌ها، جریان‌ها، احزاب و تشکل‌ها و مردم شریف، ولایتمدار و روزه‌دار استان مرکزی دعوت می‌کنیم بار دیگر با حضور گسترده و معنادار خود در راهپیمائی روز قدس همراه با ملت بزرگ سایر نقاط ایران و آزادی‌خواهان جهان علاوه بر تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام خمینی(ره) و پیروی از منویات رهبرمعظم انقلاب، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین و انزجار از صهیونیست‌ها و حامیان آنان را اعلام کنند