جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

بیانیه مشترک آیت الله دری و زمانی قمی - نمایش محتوای خبر

 

 

بیانیه مشترک آیت الله دری و زمانی قمی

بیانیه مشترک آیت الله دری و زمانی قمی

بیانیه مشترک آیت الله دری و زمانی قمی

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مرکزی در پیامی  از حضور پرشور مردم استان در مراسم استقبال از رئیس جمهور قدردانی کردند.

آیت الله دری در این پیام حضور پر شورو با صفای مردم ولایتمدارُ و انقلابی استان در استقبال از رئیس جمهور و هیات دولت را نشانه عشق و علاقه مردم دیار آفتاب به انقلاب اسلامی دانست و گفت : همدلی و یکپارچگی ملت و دولت  بدون شک یاس دشمنان  و نشاط دوستان انقلاب اسلامی را به دنبال دارد.

امام جمعه اراک از مردم ولایتمدار ، نیروهای مسلح ، صدا و سیمای استان، روحانیان و دانشگاهیان و دیگر قشرهای انقلابی قدردانی کرد.

استاندار هم استقبال مردم بصیر و شریف استان را  حماسه ای دیگر از همبستگی و عزم ملی برای ساختن ایرانی آباد و مقتدر دانست و ابراز امیدواری کرد : اجرای به موقع طرح ها و برنامه های مصوبِ این سفر ، سبب پیشرفت و رفاه بیش از پیش مردم این خطه بشود.

زمانی قمی از نماینده ولی فقیه در استان ، امامان جمعه و جماعات ، نمایندگان مردم در خانه ملت ، خانواده معظم شهدا و ایثارگران ، صدا و سیما ، دانشگاهیان ، فرهنگیان ، کارگران ، اصحاب رسانه ، نیروهای مسلح و قشرهای مختلف مردم ، برای خلق حماسه حضور قدردانی کرد.