حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۷

بیانیه مجلس خبرگان در پی برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت - نمایش محتوای خبر

 

 

بیانیه مجلس خبرگان در پی برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت

شناسه : 344219403

بیانیه مجلس خبرگان در پی برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت

بیانیه مجلس خبرگان در پی برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت

 

مجلس خبرگان رهبری در پی حضور سرافرازانه مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در انتخابات 29 اردیبهشت، در بیانیه ای ضمن آرزوی موفقیت برای منتخب ملت، از مردم، مجریان و ناظران انتخابات قدردانی کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم‏


انتخابات در جمهورى اسلامى ایران به معناى واقعى کلمه، نماد مشارکت مردم در سرنوشت خویش است. 29 اردیبهشت، عرصه امتحان دیگرى براى ملت شجاع ایران بود؛ ملتى که با لبیک به نداى رهبر معظم انقلاب مبنى بر حضور حداکثرى، آگاهانه در صحنه، حاضر و پس از چهار دهه، تحلیلگران و سیاستمداران جهانى را شگفت زده‏ کرد و دوست و دشمن را به تحسین واداشت.


حضور پرشور مردم در دو انتخابات «دوازدهمین دوره ریاست جمهورى» و «پنجمین دوره شوراهاى شهر و روستا» بار دیگر پاسخ دندان‏شکنى به دشمنان عنود و لجوج این مرز و بوم بود که با حضور پرصلابت خود در این‏ عرصه، حمایت از آرمان‏هاى امام راحل عظیم‏الشأن و مقام معظم رهبرى در دفاع از کیان نظام مقدس جمهورى‏ اسلامى را به نمایش گذاشت و مسئولیت دولتمردان را در خدمت خالصانه به این ملت فداکار و ایثارگر مضاعف‏ نمود.


مجلس خبرگان رهبرى، ضمن سپاس و قدردانى از حضور حماسى مردم و تقدیر و تشکر از مجریان و ناظران‏ برگزارى این انتخابات، با آرزوی توفیق برای رئیس جمهور منتخب، از ایشان مى‏خواهد در چارچوب قانون ‏اساسى و منویات مقام معظم رهبرى و پاسداشت خون شهیدان انقلاب اسلامى در راستاى تحقق اهداف نظام مقدس‏ جمهورى اسلامى و مطالبات بحق مردم، گام بردارد و تحت تأثیر جریان های سیاسی قرار نگیرد.


احمد جنتی

رئیس مجلس خبرگان رهبری