جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

بیانیه بسیج صدا و سیمای شبکه آفتاب - نمایش محتوای خبر

 

 

بیانیه بسیج صدا و سیمای شبکه آفتاب

 

 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ الله بِأَفْواهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ
 
میخواهند نور خدا را با دهانهاشان خاموش سازند و خداوند تمام کننده نور خود است؛ هر چند کافران را ناخوش آید.
 
این روزها مسلمانان جهان، بار دیگر شاهد اوج‌گیری تلاشهای نابخردانه اسلام ستیزان مستکبر از یکسو و خائنان سازشگر از سوی دیگر برای ضربه زدن به ساحت مقدس دین خدا و رسول رحمت حضرت محمد مصطفی صلوات الله علیه و آله هستند.
در حالیکه حاکمان فاسد و دست‌نشانده چند کشور اسلامی، برای راضی کردن اربابان مستکبر خود، دست دوستی به سمت رژیم پلید صهیونیستی دراز کرده اند، برخی کشورهای غربی بار دیگر اهانت به ساحت پاک رسول رحمت، حضرت محمد صلوات الله علیه و آله را در دستور کار خود قرار داده است.
جسارت اخیر نشریه فرانسوی به رسول گرامی اسلام و حمایت بی‌شرمانه رئیس جمهور این کشور، اگر چه با شعار دروغین حمایت از آزادی بیان انجام می‌شود اما در حقیقت نمادی آشکار، از فضاحت دموکراسی غربی است.
حقیقت آشکار امروز جهان این است که با وجود چنین جسارتهایی، نام مبارک محمد (ص) و دین مبین اسلام، هر روز پرآوازه تر از قبل، در دل مستضعفان و ستمدیدگان عالم نفوذ و عرصه را بر مستکبران و کاخ‌نشینان تنگ‌تر می‌کند.
ما بسیجیان صدا و سیمای استان مرکزی، همنوا با همه مسلمانان جهان، بیزاری خود را هم از تحرکات سازشکارانه حکام خودفروخته چند کشور عربی و هم از حامیان جریان پلید اهانت به ساحت پاک نبی مکرم اسلام اعلام می‌کنیم و از دستگاه سیاست خارجی می‌خواهیم با واکنش قاطعانه در برابر اقدامات این چنینی، راه را بر تکرار اینگونه جسارتها ببندند.
 
والسلام علیکم و رحمة‌الله و برکاته