جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

بیانیه بسیج صدا و سیمای استان مرکزی - نمایش محتوای خبر

 

 

بیانیه بسیج صدا و سیمای استان مرکزی

بیانیه بسیج صدا و سیمای استان مرکزی

 

باسمه تعالی

"ما ملت شهادتیم" اما ...

 

 

بار دیگر نقاب از چهره پلید استکبار جهانی و صهیونیستهای خبیث افتاد و یکی دیگر از بزرگمردان ایران اسلامی به دست این تروریستهای جنایتکار به قافله شهیدان پیوست. بسیجی سرافراز شهید محسن فخری زاده که در دوران دفاع مقدس در برابر دشمنان اسلام سینه سپر کرده بود و پس از آن دوران، راه پرافتخارش را در عرصه دانش هسته ای و تقویت توان دفاعی کشور ادامه داده بود سرانجام پاداش جهاد طولانی خود را با غلطیدن در خون پاک خود گرفت.

پرواضح است که "شهادت هنر مردان خداست"  و همانطور که شهید عزیزمان حاج قاسم سلیمانی گفته بود "ما ملت شهادتیم" و به حرکت در این مسیر باشکوه افتخار می کنیم اما سکوت در برابر بانیان اینگونه اقدامات  ددمنشانه را نیز جایز نمی دانیم و واکنش قاطعانه و سریع در برابر چنین ترورهایی را ضروری

می دانیم. و البته جای بسی تاسف است که با وجود این اقدامات، هنوز هم برخی خواب مذاکره با شیطان بزرگ و رابطه با آمریکا را می بینند و از دست چدنی مستکبران که با دستکش مخملی پوشانده شده غافلند.

ما بسیجیان حوزه امام علی صدا و سیمای استان مرکزی عروج ملکوتی شهید فخری زاده را به محضر امام زمان (عج)، رهبر معظم انقلاب، خانواده این شهید والامقام و آحاد ملت ایران تبریک و تسلیت می گوییم و از مسئولان می خواهیم با گرفتن انتقام خون این شهید عزیز هم مرهمی بر داغ فراق او بگذارند و هم دشمنان پلید نظام اسلامی را متوجه عواقب اقدامات جنایتکارانه شان کنند. باشد که خون پر برکت این شهید عزیز، مایه عزت و اقتدار روزافزون ایران اسلامی و تقویت راهبرد مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان شود ان شاءالله.

 

والسلام علیکم و رحمت الله

حوزه مقاومت بسیج امام علی صدا و سیمای استان مرکزی