جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

بیانیه بسیج جامعه زنان سپاه روح الله به مناسبت هفته حجاب و عفاف - نمایش محتوای خبر

 

 

بیانیه بسیج جامعه زنان سپاه روح الله به مناسبت هفته حجاب و عفاف

بیانیه بسیج جامعه زنان سپاه روح الله به مناسبت هفته حجاب و عفاف

بیانیه بسیج جامعه زنان سپاه روح الله به مناسبت هفته حجاب و عفاف

در بیانیه بسیج جامعه زنان سپاه روح الله ازحجاب به عنوان میراث خون شهدانام برده شده و مسامحه و سهل انگاری در حفظ حجاب را جبران ناپذیر دانسته است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ؛در این بیانیه بر استفاده از ظرفیت های موجود در راستای گسترش فرهنگ و حجاب تاکید شده و آمده است: باید تلاش شود تا حجاب این میراث خون شهدا که مکررا در وصیت نامه های آنها می درخشد بیش از این محجور باقی بماند.
به گزارش روابط عمومی سپاه روح الله ، بسیج جامعه زنان سپاه روح الله به مناسبت هفته عفاف و حجاب ضمن صدور بیانیه ای بر ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه اسلامی تاکید کرده است متن این بیانیه به شرح زیر است.
امسال هفته عفاف و حجاب را در حالی گرامی می داریم که ورود جهادی به امر فرهنگ یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری مدظله العالی در آن بوده است. درهمین راستا قشر بسیج جامعه زنان استان مرکزی از تمامی مسئولان ذیربط ،متولیان فرهنگی و شورای عالی انقلاب فرهنگی، دانشگاه ها و مراکز آموزشی، وزارتخانه ها و سازمانهای دولتی و نیز دستگاه های قضایی و انتظامی ، خواهان ساماندهی وضعیت حجاب و برخورد با جرایم مشهود و هنجارشکنان است.
استفاده از ظرفیت ها، فضاسازی و تبلیغات محیطی، پوستر و بنر، فضای مجازی، مسابقات فرهنگی و هنری، عرضه کتاب و محصولات فرهنگی، نمایشگاه های مد و لباس اسلامی و برخورد با قاچاق لباس، کارگاه های آموزشی و مشاوره دینی و تبیین اهمیت و آثار این مهم، شهدای حجاب و وقایعی نظیر واقعه مسجد گوهر شاد جهت آگاهی و ترغیب جوانان و اقشار مختلف برای گرایش به این امر مهم از مطالبات قشر بسیج جامعه زنان استان است تا علاج واقعه قبل از وقوع گردد و حجاب این میراث خون شهدا که مکررا در وصیت نامه های آنها می درخشد بیش از این محجور باقی بماند.