سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

بیانه حوزه مقاومت بسیج امام علی صدا و سیمای استان مرکزی - نمایش محتوای خبر

 

 

بیانه حوزه مقاومت بسیج امام علی صدا و سیمای استان مرکزی

بیانه حوزه مقاومت بسیج امام علی صدا و سیمای استان مرکزی

 

 

باسمه تعالی

"پیچیده شمیمت همه جا ای تن بی سر"

 

روزها و هفته ها گذشت و در عین ناباوری، دوران فراق سیدالشهدای مقاومت به یک سال رسید. از آن سحرگاه غمبار که شیشه عطر سلیمانی شکست و جهان اسلام از شمیم دلنشین شهادت او عطرآگین شد یک سال می گذرد و دوستداران حاج قاسم، همچنان چشم انتظار صبحی هستند که فرصت #انتقام_سخت فراهم شود و آمران و عاملان ترور ناجوانمردانه سردار دلها با مکافات جنایت خود روبرو شوند. واقعه سیزدهم دیماه سال گذشته اگرچه قلب دلدادگان مکتب سلیمانی را به درد آورد اما برای شخص حاج قاسم چیزی به جز تحقق آرزوی 40 ساله نبود. رویایی که سردار سلیمانی سالهای سال، در کنار اروند و شلمچه ایران، مزار شریف افغانستان، ضاحیه و بیروت لبنان، بوکمال و نبل و الزهرای سوریه و موصل عراق به دنبالش بود سرانجام در فرودگاه بغداد محقق شد و جنایت شقی ترین فرد روزگار، سردار دلها را به آرزوی دیرینه اش رساند.

فرصت #انتقام_سخت دیر یا زود فراهم می شود و جنایتکاران فرودگاه بغداد، به سزای این ترور ناجوانمردانه خواهند رسید اما ایستادگی بر مکتب سلیمانی و پایان حضور آمریکا در منطقه انتقامی است که همواره باید در جریان باشد. در این میان آنچه مایه تاسف است دلبستگی مغرضانه یا ساده لوحانه برخی افراد به روی کار آمدن دولت جدید آمریکا و پیگیری خط سازش و مذاکره با این رژیم جنایتکار است.

ما بسیجیان حوزه امام علی صدا و سیمای استان مرکزی به عنوان عضو کوچکی از جبهه مقاومت و مکتب سلیمانی، یاد و خاطره سردار رشید سپاه اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی می داریم و بر ادامه راه و خط فکری آن شهید عزیز در سایه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب تاکید می کنیم. به یاری خداوند دلدادگان مدرسه سلیمانی، هرگز اجازه پایمال شدن خون ارزشمند آن شهید عزیز و هزاران شهید خط مقاومت را به کسانی که هنوز هم خواب رابطه با آمریکای جنایتکار و سازش با شیطان را می بینند نخواهند داد.

والسلام علیکم و رحمت الله

 

حوزه مقاومت بسیج امام علی صدا و سیمای استان مرکزی