جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

بهره برداری از 115 طرح با 23 میلیارد تومان اعتبار - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره برداری از 115 طرح با 23 میلیارد تومان اعتبار

بهره برداری از 115 طرح با 23 میلیارد تومان اعتبار

بهره برداری از 115 طرح با 23 میلیارد تومان اعتبار

استاندار مرکزی در سفر به شهرستان شازند گفت : 115 طرح عمرانی ؛ صنعتی و خدماتی در دهه فجر با 23 میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری می رسد 

محمود زمانی قمی استاندار مرکزی در دومین روز از دهه مبارک فجر با سفر به شهرستان شازند و دیدار با خانواده های شهدا و ادای احترام به مقام شهدای این شهرستان ضمن بهره برداری از چند طرح عمرانی و ورزشی گفت :  در مجموع 115 طرح در این شهرستان با 23 میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری می رسد .

وی افزود با بهره برداری از این طرح ها برای 60 نفر شغل ایجاد می شود .

سالن ورزشی روستای باغبرآفتاب ، کلنگ زنی مجتمع صنعتی معدنی تَمبورلی (استخراج سرب و روی)  و افتتاح جایگاه سوخت کوچال روستای عنبرته از جمله طرح های شهرستان شازند بود .

زمانی قمی همچنین عملیات اجرایی پروژه بزرگ  استخراج سرب در بخش قره کهریز شهرستان را آغاز کرد.

وی اضافه کرد: این مجتمع در دو فاز اجرا می شود که فاز اول آن شامل سه کارخانه تا سال آینده به بهره برداری می رسد و به گفته مدیر این مجتمع فاز اول تعداد 450 نفر اشتغال زایی خواهد داشت.

استاندار مرکزی با بیان اینکه فاز دوم نیز سه کارخانه جدید اضافه می شود که بیش از 1 هزار نفر اشتغالزایی خواهد داشت یادآور شد: شازند، شهرستانی صنعتی و با اهمیت است که در اقتصاد ایران نقش دارد و در حوزه کشاورزی نیز استعداد بسیار بالایی دارد و باید بیشتر از اینها مورد عنایت و توجه قرار گیرد.

استاندار همچنین با حضور در شهرستان خنداب چند طرح عمرانی و خدماتی را افتتاح کرد .

عصر امروز در دومین روز از گرامیداشت دهه ی مبارک فجر شهرستان خنداب میزیبان زمانی قمی بود که با سفر به روستای اقداش بعد از استقبال مردمی با حضور در منزل شهید ایوب کریمی و حضور در جشن مردمی این روستا دو طرح عمرانی شامل پروژه آب رسانی  و   بهسازی معابر را به بهره برداری رساند.