جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

بهره برداری از طرح های عمرانی، خدماتی و آموزشی در خنداب - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره برداری از طرح های عمرانی، خدماتی و آموزشی در خنداب

بهره برداری از طرح های عمرانی، خدماتی و آموزشی در خنداب

بهره برداری از طرح های عمرانی، خدماتی و آموزشی در خنداب

 

در سومین روز دهه مبارک فجر بهره برداری از دهها طرح عمرانی خدماتی و آموزشی با حضور استاندار در شهرستان خنداب آغاز شد.

استاندار استان مرکزی سفر خود را به شهرستان خنداب با دیدار از خانواده معظم شهید کزازی در شهر جاورسیان آغاز کرد . سپس با حضور در گلزار شهیدان شهر جاورسیان به با اهدای گل بر قبور مطهر شهدا مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

زمانی قمی دردیدار با خانواده شهید علی کزازی، شهدا را نماد پیروزی، استقامت و استقلال ملت ایران دانست و گفت: شهدا با تقدیم خون پاک خویش اجازه ندادند که یک وجب از خاک میهن اسلامی در اختیار دشمن قرار گیرد و ادای احترام به این عزیزان و تکریم خانواده معظم شهدا وظیفه همگانی است.

شهید کزازی در سال 1367 در اسارت به علت شدند جراحت به فیض عظیم شهادت نائل شد.

استاندار استان مرکزی در شهر جاورسیان، پروژه مرکز کار آفرینی زنان سرپرست خانوار که توسط کمیته امداد امام خمینی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان ساخته شده بود را افتتاح کرد.

این مرکز شامل 10 غرفه است که زنان سرپرست خانوار کمیته امداد امام خمینی (ره) ، محصولات سنتی و تولیدات و صنایع دستی خود را به صورت مستقیم و بی واسطه در زمینه قالی / قالیچه / اسباب بازی / غذاهای سنتی و محلی، خیاطی و هنرهای دستی را عرضه می کنند.

زمانی قمی در ادامه به شهر خنداب سفر کرد و پروژه مدرسه شش کلاسه شهید رجایی این شهر را که به همت اداره کل نوسازی مدارس و بنیاد برکت به هزینه ای بالغ بر یکی میلیارد و 200 میلیون تومان ساخته شده بود را افتتاح کرد.

سپس استاندار پروژه آب رسانی به شهر خنداب را که بالغ بر یک میلیارد و 200 میلون تومان هزینه شده بود را افتتاح کرد که با افتتاح و بهره برداری از این پروژه که شامل اجرای 1500 متر خط انتقال آب با لوله های چدن داکتیل و پلی اتلین بود ، مشکل آب شرب این شهر به مدت 10 سال برطرف شد.