جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

بهره برداری از طرحهای عمرانی و خدماتی در زرندیه - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره برداری از طرحهای عمرانی و خدماتی در زرندیه

بهره برداری از طرحهای عمرانی و خدماتی در زرندیه

بهره برداری از طرحهای عمرانی و خدماتی در زرندیه

 

همزمان با ششمین روز از دهه فجر شش طرح خدماتی و اقتصادی روز شنبه با حضور استاندار مرکزی به بهره برداری رسید.

محمود زمانی قمی روز شنبه در بدو ورود به شهرستان زرندیه در شهر زاویه ابتدا پس از ادای احترام به مقام شامخ شهیدان در گلزار شهدای شهر زاویه و در آئین سرکشی به خانواده شهید ابوالفضل رنجبر رفت ودر آنجا افزود: نظام جمهوری اسلامی با خون شهیدان و تفکر والای معنوی و ارزشی عجین شده و قدر و منزلت خانواده شهیدان و ایثارگران بسیار بالاست.

وی ادامه داد: آنچه کشور را در برابر توطئه های مختلف دشمنان بیمه کرده فرهنگ ایثار و شهادت و حمایت قاطع از حریم ولایت فقیه است که در وصیت نامه شهدا نیز بر این مهو تاکید ویژه شده است.و پس از ان واحد تولیدی زاگرس دارو تولید کننده محصولات دارویی قرص و کپسول با ظرفیت تولید سالانه 60 تن قرص و پانزده تن کپسول با هزینه ای بالغ بر52 میلیارد ریال و اشتغال زایی 11نفر افتتاح شد.

واحد تولیدی افرا صنوبر سبز ایرانیان تولید کننده چوب بستنی با تولید هفت میلیون عدد چوب بستنی در روز و سرمایه گذاری بالغ بر 250 میلیارد ریال واشتغال زایی 170 نفر در دو شیفت کاری یکی دیگر از طرح های بهره بردای شده در زرندیه است.

همچنین شرکت تولیدی وارثان راه ملل بزرگترین تولید کننده کیسه های خونی در خاورمیانه با تولید روزانه بیش از شش میلیون کیسه خون با سرمایه گذاری بالغ بر 625 میلیارد و 810 میلیون ریال با اشتغال زایی 50 نفر نیز امروز با حضور استاندار مرکزی در زرندیه بهره برداری شد.

واحد خوراک آماده طیور زرندیه نیز با ظرفیت تولید 72 هزار تن در سال و سرمایه گذاری بالغ بر 200 میلیارد ریال و اشتغال زایی چهارده نفر به صورت مستقیم و50 نفر به صورت غیر مستقیم با حضور استاندار مرکزی بهره برداری شد.

ساختمان مرکز درمانی خیرساز روستای نصیر آباد بخش مرکزی شهرستان زرندیه از دیگر پروژه های بخش درمانی و بهداشتی این شهرستان بود که با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال با حضور استاندار مرکزی مورد بهره برداری قرار گرفت.

همچنین ساختمان اداری جدید بخش اندوسکوپی،سونوگرافی،رادیولوژی و انبار دارویی بیمارستان شهدای آسیابک با سرمایه گذاری بالغ بر 10میلیارد ریال در این شهرستان به بهره برداری رسید.