جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

بنیان خانواده ، ارزشمندترین بنیان جامعه - نمایش محتوای خبر

 

 

بنیان خانواده ، ارزشمندترین بنیان جامعه

بنیان خانواده ، ارزشمندترین بنیان جامعه

بنیان خانواده ، ارزشمندترین بنیان جامعه

 

نماینده ولی فقیه در استان در جلسه ی شورای فرهنگ عمومی استان ، بنیان خانواده را ارزشمندترین نهاد جامعه عنوان کرد و گفت : دشمن با تمام توان کوچک ترین نهاد اجتماعی جامعه یعنی خانواده را هدف گرفته است .

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی گفت : اگر اکنون بر روی سبک زندگی اسلامی و تحقق اقتصاد مقاومتی کار نشود در آینده دچار مشکل خواهیم شد .

امام جمعه اراک در ادامه پیگیری دغدغه های جامعه و آسیب های اجتماعی و فرهنگی را از وظایف شورای فرهنگ عمومی برشمرد و گفت : ارگانها و مسئولان باید تلاش کنند تا فرهنگ دینی ، بیش از پیش قوی تر و نیرومند تر از گذشته پیش برود زیرا هرچه از درون قوی تر باشیم همان میزان آسیب پذیری هم خواهد شد .

جلوگیری از نفوذ دشمن ، سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز استکبار جهانی ، مراسم چهلم قربانیان منا ، پیگیری جدی این حادثه و موضوع برجام و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در این مورد ازدیگر محورهای سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان در این جلسه بود .

حمید قربانی جم ، مدیر کل صدا وسیمای استان هم خاطر نشان کرد ، علل ناهنجاریها ی جامعه مشخص است و در شورای فرهنگ عمومی استان راهبردی برای سازمانهای مرتبط تعیین و توسط دبیرخانه ی شورا رصد شود .

حقیقی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، بحث فرهنگ عمومی را موضوعی جامع و همه گیر دانست و برگزاری 42 جلس با 72 دستور کار و 122 مصوبه را نشان اهمیت این موضوع عنوان کرد .

استاندار مرکزی هم ضمن تاکید بر تشکیل ستاد مهندسی فرهنگی ، توجه جدی مسئولان و برنامه ریزی برای تنظیم فعالیت های فضای مجازی تاکید کرد .

زمانی قمی گفت : سازمانها و ادارات می توانند از ظرفیت یکدیگر در خصوص تبیین اصلاح الگوی مصرف و تحکیم بنیان خانواده به عنوان یکی از مهترین مولفه های جامعه استفاده کنند .