جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

بلند قامتان استان برای اولین بار در لیگ برتر بسکتبال - نمایش محتوای خبر

 

 

بلند قامتان استان برای اولین بار در لیگ برتر بسکتبال

بلند قامتان استان برای اولین بار در لیگ برتر بسکتبال

بلند قامتان استان برای اولین بار در لیگ برتر بسکتبال

 

در سال 94  بلند قامتان استان برای اولین بار در لیگ برتر بسکتبال حاضر شدند و به مصاف قدرت های بسکتبال ایران رفتند.

 تیمی که پس از کسب عنوان سوم لیگ یک برای اولین بار جواز حضور درلیگ برتر را کسب کرده بود به مصاف قدرت های بسکتبال ایران رفت.

شاید کمتر کسی فکر می کرد بلندقامتان استان در اوایل فصل شگفتی ساز شوند به طوریکه در هفته های ابتدایی شهرداری اراک در جمع صدر نشیننان باشد.

 در مرحله دوم همچنان تیم های لیگ به جز پتروشیمی بندر امام خمینی حرفی برای گفتن در برابر تیم استان نداشتند.

 عملکرد خوب تیم استان در مرحله اول و دوم باعث شد میزبانی مرحله سوم نصیب استان شود.

 در مرحله سوم به دلیل مصدومیت چند بازیکن چند بازی را واگذار کرد و در رده چهارم جد ول قرار گرفت.

در مرحله پلی آف تیم استان به مصاف تیم پنجم دانشگاه آزاد می رفت که با توجه به 3 پیروزی کسب شده در مرحله مقدماتی از چهار بازی پیش روی فقط یک پیروزی اراکی ها را در جمع چهار تیم لیگ قرار می داد.

 دانشگاه آزاد با تکیه بر بازیکنان جدید خود از جمله صمد نیکخواه بهرامی در3 بازی متوالی پیروز شد تا کار به بازی پایانی در اراک کشیده شود.

 در بازی پایانی درسالن امام خمینی اراک جای سوزن انداختن نبود بدلیل حمایت خوب هواداران و همت بازیکنان شهرداری اراک 90-91 دانشگاه آزاد  را شکست داد تا مصطفی هاشمی و یارانش پس از حذف در مرحله مقدماتی مسابقاتی غرب آسیا وداغ تلخ با لیگ برتر داشته باشد.

شاید کمتر کسی فکر می کرد نمایند استان در جمع 4 تیم لیگ برتر قرار گیرد ، یکی از دلایل مهم کسب این نتایج درخشان حمایت همه جانبه تماشگران از تیم بود.

 به هر حال عملکرد خوب بسکتبالیست های استان بارها و بارها قلب اراکی ها را شاد کرد که امیدواریم امسال هم شاهد این صحنه ها در سالن امام خمین اراک باشیم.