بسیج در کلام شهیدان

بسیج در کلام شهیدان


بسیج در کلام شهیدان

 « برادران بسیجی و انجمن اسلامی، سعی کنید خدا را همیشه و همه جا ناظر و حاضر به اعمالتان بدانید تا سعادتمند شوید. سعی کنید با مد نظر قرار دادن قوانین و اسلام و شرع و با اطاعت از اوامر امام عزیزمان، این قلب تپنده امت‌حزب الله بتوانید مروج و مبلغ خوبی برای اسلام عزیز در منطقه باشید. ان‌شاءالله‌»

پاسدار شهید غلامحسین طالبی رحمت آبادی از : شهرری

« برادران بسیجی که به حق پشتوانه انقلاب و وارثان حقیقی خون شهدا می‌باشید، باید همگی و در همه حال به فکر تزکیه نفس خود باشیم و خودمان را بسازیم و این نکته را باید توجه داشته باشید که این لباس جانبازی که پوشیده‌اند، لباس سربازان امام زمان(عج) است و متوجه اهمیت و مسؤولیت‌خطیری که بر دوش شما است‌باشید. قدر خودتان و قدر یکدیگر را بدانید.»

پاسدار شهید محمد رضا رمضانی از: تهران

« جبهه صحنه عاشق را و کربلا است، بسیجیان می‌آیند و در خون خود می‌غلتند و صحنه جنگ را رنگین می‌کنند ولی راضیند به رضای او، چرا که حسین(ع) آن طور به اینان آموخت. در این جهان هر چیزی بهترین دارد و مرگ نیز بهترین دارد. بهترین نوع مرگ شهادت در راه خداست.»

دانش آموز شهید حسین ابراهیم از: تهران

« و اما برادران بسیجی که بدون هیچ چشم داشتی شبانه روز در تلاشید، مبادا لحظه‌ای ناامیدی و یاس شما را در برگیرد چرا که:

در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم سرزنش‌ها گر کند خار مغیلان غم مخور
دانشجوی شهید جمشید میرزایی از: میانه

« ای بسیجیان، شما محبوب ولی الله هستید، شما یاران روح الله هستید. شما کوبنده عدوالله هستید، شما حقیقت جندالله هستید، شما تجلی حزب الله هستید، شما خاصه اولیاء الله هستید، و شما ایستادگان در راه خدایید. برپادارندگان عدالتید و همان‌هایی که خداوند اراده کرده انتقامش را از ستمکاران با دستانتان بگیرد.»

پاسدار شهید روح الله شاپور صفری از: تهران

« غیور مردان بسیج و شیعیان ایران، یک لحظه به جز اسلام و قرآن فکر نکیند و امام را تنها نگذارید بدانید اگر امام تنها بماند و قلبش بشکند تمام شما جوانان مسؤولید. عزیزان، پاسدار ولایت فقیه باشید تا اسلام احیاء شود تا بهتر ابرقدرتها را سرکوب کنید.»

دانش آموز شهید ذبیح الله مرادی از: همدان

« خطاب به برادران بسیجی، برادران عزیز شما در حال حاضر دشمنان زیادی دارید و همه دشمنان سعی در کوبیدن شما دارند. شما را به خدا کاری نکنید که بسیج‌بدنام شود. اخلاق اسلامی را رعایت کنید و برای رضای خدا اسلحه به دست گیرید و مخاصمات را کنار بگذارید و دست در دست هم کاری کنید که این گروه به نهایت رشد خود برسد و ان‌شاءالله بتوانید رضای خداوند را تحصیل کنید.»

دانش آموز شهید مهدی محقق امین از : قم

« ای برادران بسیج، که در راه تداوم انقلاب اسلامی از جان و مال گذشته‌اید، استغفار و دعا را از یاد نبرید که بهترین درمان‌ها برای تسکین دردهاست و همیشه به یاد خدا باشید و در راه خدا قدم بردارید و مواظب باشید هرگز دشمنان دین بین شما تفرقه نیندازند.»

پاسدار شهید ناصر تاجیک‌فر از: مشهد

منبع: ماهنامه پاسدار اسلام

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.