جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

بزم ربانی ویژه افطار - نمایش محتوای صدا

 

 

بزم ربانی ویژه افطار

بزم ربانی ویژه افطار

 

شبکه صدای آفتاب برنامه «بزم ربانی» را با ساختاری ترکیبی در لحظات ملکوتی و عرفانی افطارهای ماه مبارک رمضان بصورت زنده و مستقیم روی آنتن رادیو اراک می برد.

اين برنامه با هدف ايجاد فضای معنوی و روحانی در لحظات عرفانی افطارهای ماه رمضان، بیان آثار و برکات ماه رمضان، افزایش دانش مذهبی مخاطبان و آشنایی مردم با آثار مثبت و معنوی روزه داری بر روح و جسم انسان، انعکاس مراسم های مختلف ماه مبارک رمضان و ... ، با آیتم های : گفتار موضوعی، مباحث کارشناسی تغذیه و احکام، گزارش از مساجد و مناسک افطار در مناطق مختلف استان، معرفی آداب و رسوم روزه داری ماه مبارک رمضان در استان، قطعه نمایشی و حکایت، قصص قرآنی، مسابقه تلفنی، ارتباط با مراکز دیگر ، تغذیه در ماه مبارک رمضان، گزارش و تلفن های مردمی ، معرقی نخبه های فرهنگی و قرآنی و آنونس های رادیوی در شبکه رادیویی آفتاب تهیه و پخش می شود.

ویژه برنامه «بزم ربانی» به تهیه کنندگی احمد طاهری و گزارش های شهرام ترکمانی در 30 قسمت 90 دقیقه ای در ایام ماه مبارک رمضان از ساعت 19:00 به مدت 90 دقیقه از صدای شبکه آفتاب تقدیم شنوندگان این شبکه می شود .

لازم بذکر است ویژه برنامه بزم ربانی با قلم اکرم گلی، اجرای روشنک رودیان – ابوالقاسم علی ابراهیمی- و دستیاری تهیه فاطمه میرزا خانی تهیه و پخش می شود.