جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

بزرگترین امر به معروف وحدتمان وبزرگترین منکر غفلت است - نمایش محتوای خبر

 

 

بزرگترین امر به معروف وحدتمان وبزرگترین منکر غفلت است

بزرگترین امر به معروف وحدتمان وبزرگترین منکر غفلت است

بزرگترین امر به معروف وحدتمان وبزرگترین منکر غفلت است

نشست ستاد امر به معروف ونهی ازمنکر با حضور حجه الاسلام مومنی امام جمعه وسردار کریمی فرمانده سپاه روح الله درفرمانداری شهرستان تفرش برگزار شد.

سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اظهار داشت بزرگترین امر به معروف وحدتمان وبزرگترین منکر غفلت ونداشتن بصیرت است وزیر بنای همه معروفات تشکیل نظام اسلامی وحفظ نظام است در کنار این ستاد اتاق فکر به منظور پژوهش بیشتر انجام شود.

در این نشست حجه الاسلام مومنی امام جمعه با بیان اینکه یکی از جبهه هایی که جلوی تزویر دشمن را گرفته نماز جمعه است ونماز جمعه نماز بصیرت ، حکومت و وحدت بخش است پرداخت.

ایشان در ادامه به غارت بیت المال تحت عنوان حقوق های نجومی اشاره کردند که باید از طریق مسئولین پیگیری شود و اظهار کردندوقتی مال حرام شد فرد به راحتی به فساد کشیده می شود.

میرزایی فرماندار شهرستان راه برقراری آرامش در جامعه را امر به معروف ونهی ازمنکر دانست و اظهار داشت امر به معروف ونهی از منکر نیاز به رویکرد جدید دارد، آموزش شیوه های ترویج چیزی است که مورد غفلت مانده است

در ادامه به منظور علاقمند کردن بچه ها به اصل حجاب طرح های حجاب و حجاب برتر از سوی خانم حسینی فر نماینده بانوان مطرح شد که مقرر گردید که این طرح بیشتر مورد بررسی قرار گیرد.