جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری قانونمند و باشکوه انتخابات - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری قانونمند و باشکوه انتخابات

برگزاری قانونمند و باشکوه انتخابات

برگزاری قانونمند و باشکوه انتخابات

رئیس ستاد انتخابات استان بر برگزاری قانونمند و باشکوه انتخابات اردیبهشت ماه تاکید کرد

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ نشست اعضاء ستاد انتخابات استان با مدیرکل و مدیران صدا و سیمای استان به میزبانی صدا و سیما و با هدف هماهنگی و تعامل بیشتر دو ستاد برگزار شد.

در این جلسه  رئیس ستاد انتخابات استان از روند انتخابات تا به امروز سخن گفت و افزود: 35 هیات اجرایی برای شوراها و 23 هیات اجرایی برای انتخابات ریاست جمهوری

حسن بیگی افزود :در این دوره از انتخابات شوراها 6619  نفر ثبت نام کردند که از این تعداد 1615 نفر سابقه عضویت در شوراها را داشتند .

وی ادامه داد : 1296 نفر برای شوراهای شهر ثبت نام کردند که از این تعداد 1203 نفر تایید شدند و 51 نفر معادل 4 درصد انصراف داده اند و 42 داوطلب هم توسط هیات های اجرایی رد صلاحیت شدند.

در پایان هم مدیران کمیته ها و معاونان صداوسیما جهت سهولت امنیت و آرامش انتخابات نظرات خود را اعلام کردند.

مدیر کل صدا و سیما هم ضمن تسلیت حادثه دلخراش سیل در چند استان کشور و جان باختن تعدادی از هم میهنانمان از برنامه ها و عملکرد صدا و سیما در انتخابات آتی سخن گفت.

قربانی جم از تدارک ویژه صدا و سیما استان مرکزی برای انتخابات اردیبهشت ماه خبر داد و گفت : قرار است 10 شعبه اخذ رای در شهر اراک در روز انتخابات پوشش زنده تصویری شود و در صورت وجود زیرساختها این امادگی وجود دارد که از 12 مرکز شهرستان هم تصویر اخذ رای هم استانی ها به صورت زنده از شبکه آفتاب پخش شود .

وی ادامه داد از تاریخ 23 بهمن 95 تا 20 فروردین 96  در صدای شبکه افتاب 1420 دقیقه برنامه با موضوع انتخابات تهیه و پخش شده است .

مدیر کل صدا و سیما استان مرکزی گفت : در مجموع در بخش هاتی صدا و سیما 2298 دقیقه ویژه انتخابات تا کنون از شبکه آفتاب پخش شده است