سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری سومین یادواره شهدای بهزیستی استان مرکزی - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری سومین یادواره شهدای بهزیستی استان مرکزی

برگزاری سومین یادواره شهدای بهزیستی استان مرکزی

برگزاری سومین یادواره شهدای بهزیستی استان مرکزی

سومین یادوراه شهدای بهزیستی استان مرکزی به همراه تجلیل از خانواده شهدای بهزیستی استان در سالن اجتماعات کانون بسیج جوانان اراک برگزار شد

سردار حاج حسن رستگار پناه، رئیس تحقیقات امنیت ملی پایدار ستاد کل نیروهای مسلح، در این همایش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای بهزیستی گفت: شهدا و ایثارگران چراغ هدایت جامعه اسلامی هستند و گرامیداشت یاد و خاطره این عزیزان ضروری است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران با موضوع حاکمیت اسلامی و نظام اسلامی با تدبیر و دور اندیشی امام خمینی (ره) شکل گرفت افزود: مردم فهیم و مقید به اسلام امام را یاری و انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند.

وی انقلاب اسلامی را فراتر از همه انقلاب های جهان دانست و افزود : بعد از پدیده نظام و انقلاب اسلامی می توان اعلام کرد که دومین پدیده به عنوان پدیده ماندگاری این انقلاب ساختار بسیج بود که انقلاب را تضمین کرد و به عنوان یکی از نهادهای اولیه انقلاب تاسیس شد.

سردار رستگار پناه با بیان اینکه پیام شهدای ما مقاومت بود گفت: مردم همواره وفاداری خود را به رهبر و انقلاب به اثبات رساندند و تا زمانی که خدمت مسئولین را ببینند مقاومت می کنند.

در ادامه این یادواره مدیرکل بهزیستی استان مرکزی هدف از برگزاری این یادواره  را گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس و تجلیل از خانواده شهدا به مناسبت هفته بسیج در اراک عنوان کرد.

در این یادواره که با حضور نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد، از خانواده شهیدان نادر نظمی‌پویا، حسن اسماعیلیان، رحمت‌الله گودرزی و اسد‌الله محمدیان از شهدای بهزیستی استان مرکزی در دوران هشت سال جنگ تحمیلی تجلیل شد.