سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

برگزاری دوره آموزشی ضمن خدمت معلمان پایه دهم در استان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری دوره آموزشی ضمن خدمت معلمان پایه دهم در استان

برگزاری دوره آموزشی ضمن خدمت معلمان پایه دهم در استان

برگزاری دوره آموزشی ضمن خدمت معلمان پایه دهم در استان

حدود 4 هزار نفر از معلمان و هنرآموزان پایه دهم استان باید دوره های آموزشی ضمن خدمت را بگذرانند.

معاون پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش و پرورش استانگفت: براساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و استقرار نظام آموزشی شش، سه، سه و به موازات آن تغییر کتب درسی پایه دهم، آموزش نیروی انسانی در دوره‌های ضمن خدمت در دستور کار این مجموعه قرار گرفت.

حسین آبادی با بیان اینکه بیش از50 درصد نیروهای انسانی که در بدنه آموزش هستند باید به طور همزمان دوره‌های آموزش کتب جدید‌التالیف را سپری کنند، افزود: امسال از مهرماه پایه دهم استقرار پیدا می‌کند از اینرو معلمان با توجه به تغییرات محتوای کتب باید دوره‌های آموزشی را همزمان بگذرانند.

وی گفت: باید قبل از شروع سال تحصیلی جدید بخشی از دوره‌های آموزشی را سپری کنند و مابقی دوره‌ها در مهرماه و آبان‌ماه امسال برگزار خواهد شد.

حسین آبادی ، با توجه به گذراندن ساعت آموزشی که کمترین آن 12 و بیشترین 48 ساعت است افزود: در پایان هر دوره آزمون بصورت الکترونیکی برگزار و گواهینامه اعطا می شود.

حسین ابادی گفت: اکنون مصاحبه دانشجو معلم در حال برگزاری است و پس از فرایند مصاحبه نتایج به مرکز برنامه ریزی آموزش نیروی انسانی تهران اعلام و نتایج نهایی از طریق سازمان سنجش اعلام خواهد شد.