جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش محلات - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش محلات

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش محلات

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش محلات

دویست و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش با موضوع بازگشایی مدارس در سالن جلسات آموزش و پرورش محلات برگزار شد.

حسن شمس قائم‌مقام شورای آموزش و پرورش با تبریک دهه ولایت و آغاز سال تحصیلی یاد و خاطره شهدای فرهنگی و دانش‌آموز را گرامی داشت.

وی با اشاره اینکه آموزش تعطیلات ندارد گفت: این نهاد مقدس در طول تابستان نیز با برای اوقات فراغت دانش آموزان برنامه‌ریزی کرده است. شمس افزود وزارت آموزش و پرورش در سطح کلان برنامه خود را بر روی آموزش مهارت به دانش آموزان قرار داده است.

شمس ادامه داد کار عمرانی دبستان‌های خیرساز سید آبادی در کوی رسالت و کربلایی در شهرک امام رضا(ع) مراحل پایانی خود را سپری می‌کند که به همراه سالن ورزشی ژیمناستیک در سفر ریاست جمهوری افتتاح خواهد شد.

شمس در خصوص آموزشگاه مسکن مهر گفت: پیش بینی شده است که دوره پیش‌دبستانی به همراه پایه اول در دو جنسیت برای سال تحصیلی جدید با کادر آموزشی قوی راه‌اندازی شود.

مدیر آموزش و پرورش با تشکر از کمک‌های امام‌جمعه شهر محلات و مؤسسه الغدیر گفت: بالغ بر 400 میلیون ریال از اعتبارات بهسازی سالن ورزشی مجموعه 13 آبان از این مساعدت‌ها تأمین شده است.

قائم‌ مقام شورای آموزش و پرورش امنیت و ترافیک را مرهون تلاش‌های کارکنان خدوم انتظامی و راهور خواند و اظهار امیدواری کرد با همکاری این نهادها عبور و مرور دانش آموزان در ابتدای سال تحصیلی همانند گذشته به‌خوبی صورت پذیرد.