رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

برگزاری برنامه های اربعین حسینی در بیش از 30 بقعه شاخص استان - نمایش محتوای محرم

 

 

برگزاری برنامه های اربعین حسینی در بیش از 30 بقعه شاخص استان

برگزاری برنامه های اربعین حسینی در بیش از 30 بقعه شاخص استان

برگزاری برنامه های اربعین حسینی در بیش از 30 بقعه شاخص استان

 

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان مرکزی از برگزاری ویژه برنامه های اربعین حسینی در بیش از 30 بقعه شاخص استان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ حجت الاسلام دلاوری گفت: به منظور ایجاد همدلی با رهپویان سیدالشهدا(ع) در روز اربعین، مراسم پیاده روی اربعین برای کسانی که نتوانستند در کربلای معلی حضور یابند با عنوان جاماندگان از اربعین برگزار خواهد شد و این برنامه ویژه پیاده روی از میدان فراهان به سمت امام زاده محمد عابد در ساعت 8 صبح روز اربعین برگزار خواهد شد.

او افزود: برپایی خیمه های معرفت، برگزاری مراسم عزاداری و سخنرانی، برپایی ایستگاه های صلواتی در طول مسیر پیاده روی و خدمات رسانی به مردم از جمله فعالیت‌هایی است که در مسیر این پیاده‌روی برگزار می شود.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان مرکزی گفت: همچنین به منظور تسهیل در امور و ارائه خدمات به زائران حسینی، موکب هایی در محل پلیس راه تورهشهر مهران و کاظمین نیز با همکاری تبلیغات اسلامی برپاشده است.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان مرکزی گفت: بر اساس اجرای نیات واقفین، موقوفات حاج آقا محسن اراکی و مرحوم محمد حسن کربلایی هم در این موکب ها به زائران خدمات ارائه می شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


آداب و رسوم محرم

مقدمات سفر اربعین

مقدمات سفر اربعین

مدت ویدئو: 01:32

علم گردانی روستای تاریخی هزاوه

علم گردانی روستای تاریخی هزاوه

  مردم روستای هزاوه از دیرباز همچون گذشتگان خود از آغاز ماه محرم با برگزاری مراسم علم گردانی در دهه اول ماه محرم نسبت به سالار شهیدان ابراز ارادت وعزاداری می...