جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

برگزاری اولین یادواره تنها شهید روستای کریم آباد بخش مرکزی شهرستان زرندیه شهید علی شجری - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری اولین یادواره تنها شهید روستای کریم آباد بخش مرکزی شهرستان زرندیه شهید علی شجری

برگزاری اولین یادواره تنها شهید روستای کریم آباد بخش مرکزی شهرستان زرندیه شهید علی شجری

برگزاری اولین یادواره تنها شهید روستای کریم آباد بخش مرکزی شهرستان زرندیه شهید علی شجری

اولین یادواره تنها شهید روستای کریم آباد بخش مرکزی شهرستان زرندیهروستای کریم آباد در کنار خانه آن بزرگوار برگزارشد .

که در این مراسم محمد مهجوری فرمانده سپاه ناحیه زرندیه با بیان اینکه گرامی داشت یاد و خاطره شهدا فقط ویژه کشور ما نیست اظهار داشت : همه کشور های اسلامی برای شهدای خود مراسم ویژه ای دارند و حتی کشور هایی که لائیک و بی دین هستند نیز نسبت به کشتگان خود در جنگ هایی که هدفی دنیوی هم بوده ابراز ارادت می کنند.ایشان با بیان اینکه بیشتر وصیت نامه های شهدای والا مقام اشاره و توجه خاصی نسبت به ولایتمداری ، حجاب و حفظ ارزشهای دینی و اسلامی داشته اند خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب اخیرا اشاراتی در خصوص جهاد کبیر داشته اند و آن را شناخت دشمن و نقشه های او معنا کرده اند.

فرمانده سپاه زرندیه با اشاره به بحث دشمن شناسی نظریه های مختلف مطرح در این موضوع را تشریح کرد و تصریح کرد : عده ای بر این قائل اند که اصلا دشمنی وجود ندارد و به طور کلی وجود دشمن یک توهم بزرگ است.

عده ای هم وجود دشمن را قبول دارند و لی بر این باورند که قدرت بالای دشمن به اندازه ای است که ما یارای مقابله با آن را نداریم و باید در مقابل خواسته های او تسلیم باشیم و عده ای هم وجود دشمن را قبول داشته و موضع خود در برابر دشمن را عدم سازش پذیری با حفظ عزت و کرامت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان می کنند.

وی با بیان اینکه امروز مرزهای ما تا سوریه پیش رفته است خاطر نشان کرد: آل سعود و رژیم منحوس صهیونیستی در حد و اندازه ای نیستند تا ما آنها را به عنوان دشمن خود مطرح کنیم و اگر از روی نادانی عملی نابخردانه انجام دهند ، در کمتر از یک روز بدست توانمند نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ، از صحنه روزگار محو خواهند شد.و در پایان از خانواده شهید علی شجری تقدیر بعمل آوردند.

شهید علی شجری در تارخ نوزدهم مردادماه سال 1360 درمنطقه اندیمشک در حال انتقال مجروحین جبه هدف خمپاره دشمن بعثی قرار گرفته و به فیض شهادت نائل آمدند