جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

برپایی ۷۰۸ شعبه اخذ رأی برای دور دوم انتخابات مجلس در استان مرکزی - نمایش محتوای خبر

 

 

برپایی ۷۰۸ شعبه اخذ رأی برای دور دوم انتخابات مجلس در استان مرکزی

برپایی ۷۰۸ شعبه اخذ رأی برای دور دوم انتخابات مجلس در استان مرکزی

برپایی ۷۰۸ شعبه اخذ رأی برای دور دوم انتخابات مجلس در استان مرکزی

 

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی بیان کرد: ۷۰۸ شعبه اخذ رای ثابت و سیار در دور دوم انتخابات مجلس دهم در سه حوزه انتخابیه استان مرکزی، آراء مردم را دریافت می کنند.

حسن بیگی گفت: دور دوم انتخابات مجلس دهم در استان مرکزی در شش شهرستان از ۱۲ شهرستان این استان در قالب سه حوزه انتخابیه برگزار می شود و ۷۰۸ شعبه اخذ رای در این شش شهرستان برای رای گیری دایر خواهد بود.

وی افزود: سه حوزه انتخابیه «اراک، کمیجان و خنداب»، «ساوه و زرندیه» و «شازند» در استان مرکزی، میزبان برگزاری دور دوم انتخابات مجلس دهم در روز دهم اردیبهشت ماه سال جاری هستند.

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی با بیان اینکه برای اجرای انتخابات بیش از ۱۰ هزار نفر در این سه حوزه انتخابیه دست اندر کار هستند، افزود: در این دوره نیز همچون انتخابات گذشته عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی، نیروهای نظامی و انتظامی همکاری دارند.

حسن بیگی با اشاره به افراد واجد شرایط در انتخابات، گفت: افرادی که از تاریخ ۱۰ اردیبهشت سال ۱۳۷۷ به قبل متولد شدند در این دوره انتخابات واجد شرایط رای دادن هستند و افرادی که در مرحله اول موفق به رای دادن نشده اند در دوره دوم می توانند در انتخابات شرکت کنند.

وی گفت: در دور دوم انتخابات مجلس دهم نیز همچون دور اول، شش كمیته ستاد انتخابات استان مرکزی در حوزه پشتیبانی، اطلاع رسانی و فرهنگی، حراست، فناوری اطلاعات، امنیتی و حقوقی مجددا كار خود را آغاز كرده و نشست های ستاد اجرایی در سه حوزه میزبان مرحله دوم انتخابات برگزار شده است.

آنچه که از آرایش سیاسی کاندیداهای دور دوم انتخابات مجلس دهم در استان مرکزی برمی آید این است که رقابت حساس و نفس گیری میان اصولگرایان و اصلاح طلبان برقرار بوده و در هر سه حوزه «اراک، کمیجان و خنداب»، «ساوه و زرندیه» و «شازند» رقابت انتخاباتی و تبلیغاتی در روزهای منتهی به انتخابات دهم اردیبهشت ماه، به اوج خود رسیده است.