سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

برپایی ۳۹۸شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب - نمایش محتوای خبر

 

 

برپایی ۳۹۸شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب

برپایی ۳۹۸شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب

برپایی ۳۹۸شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب

 

فرماندار اراک گفت: ۳۹۸ شعبه اخذ رأی ثابت و سیار، طی برگزاری دور دوم انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه «اراک، کمیجان و خنداب»، آراء مردم را اخذ می کنند.

حسین بختیاری اظهار داشت: از ۳۹۸ شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه «اراک، کمیجان و خنداب»، ۳۰۷ شعبه اخذ رای، ثابت و ۹۱ شعبه نیز سیار است.

وی افزود: در شهرستان اراک ۲۶۳ شعبه اخذ رای برپا خواهد شد که از این تعداد ۲۳۰ شعبه رای گیری ثابت و ۳۳ شعبه دیگر نیز سیار هستند.

بختیاری بیان داشت: همچنین ۱۳۵ شعبه اخذ ثابت و سیار رای گیری نیز در شهرستان های کمیجان و خنداب آرای مردم را اخذ می کنند.

فرماندار اراک با بیان اینکه برای اجرای دور دوم انتخابات مجلس دهم، ۱۱هزار نفر در حوزه انتخابیه «اراک، کمیجان و خنداب»، دست اندرکار هستند، افزود: در این دوره نیز همچون انتخابات گذشته عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی، نیروهای نظامی و انتظامی همکاری دارند که این عوامل اجرایی برای همکاری در انتخابات ۱۰ اردیبهشت ماه آموزش دیده اند.

بختیاری اظهار داشت: اقدامات و پیگیری های لازم برای برگزاری انتخابات دور دوم مجلس دهم در حوزه انتخابیه «اراک، کمیجان و خنداب» انجام شده و امیداریم مردم این سه شهرستان همچون انتخابات اسفندماه۹۴، حضوری حداکثری و مشارکتی پرشور را به نمایش بگذارند.

سه حوزه انتخابیه «اراک، کمیجان و خنداب»، «ساوه و زرندیه» و «شازند» در استان مرکزی، میزبان برگزاری دور دوم انتخابات مجلس دهم در روز دهم اردیبهشت ماه سال جاری هستند.