جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

برپایی نمایشگاه فرهنگی آفتاب مهر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک - نمایش محتوای خبر

 

 

برپایی نمایشگاه فرهنگی آفتاب مهر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک

برپایی نمایشگاه فرهنگی آفتاب مهر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک

برپایی نمایشگاه فرهنگی آفتاب مهر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک

نمایشگاه فرهنگی آفتاب مهر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک در قالب20 غرفه با حضور نظام آبادی دبیرهیأت امنا ورییس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی افتتاح شد .

این نمایشگاه به مدت 7 روز از ساعت 9 صبح الی 17 همه روزه برای بازدید عموم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک ( شهرک دانشگاهی امیر کبیر) دایر است.

دکتر شاهرخ حکمت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی اراک با بیان اینکه نمایشگاه فرهنگی آفتاب مهر درتبیین اندیشه های والای مقام معظم رهبری برای ارتقای سطح آگاهی و بالابردن بصیرت در دانشگاه، همزمان با آغاز هفته فرهنگی بر پا شده است ،افزود:« نمایشگاه محفلی برای افرادی است که در جستجوی گمشده های علمی ، دینی و فرهنگی خود هستند که سعی بر این است در طی برگزاری این نمایشگاه به سوالات مختلف دینی،فرهنگی و اجتماعی دانشجویان نیزپاسخ داده شود و با ایجاد فضای شور ونشاط ورقابت از راه ارائه دستاوردها وتولیدات کانون های فرهنگی وهنری وکانون قرآن وعترت وتشکل های مشابه،جذب دانشجویان تازه وارد را برای حضوردرعرصه های فرهنگی دانشگاه قوت بیشتری می بخشد.

ونمایشگاه فرهنگی آفتاب مهردردانشگاه آزاد اسلامی اراک گشایش یافت . معاون دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی اراک گفت: در این نمایشگاه دستاوردها وتولیدات کانون های فرهنگی وهنری وکانون قرآن وعترت دانشگاه به نمایش درآمده وتلاش شده تا درمدت برگزاری این نمایشگاه به سوالات مختلف دینی،فرهنگی و اجتماعی دانشجویان پاسخ داده شود . این نمایشگاه در20 غرفه همه روزه از ساعت 9 تا 17 برای بازدید عموم دایر است